Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silverboy

    aktív tag

    Nah, ez se aktív totyik, de hátha betudjuk rugni.

    Tegnap egy bő 6-7 órát sikerült beleölnöm, nah mondom csalók tuti lesznek... mindegy... végül 1 meccsben volt csak. (Only Europe server)

    Német oldal / Normandia... 6 win / 2 loose (1 gyorsan, 1 feltartásossan majdnem megvolt a win). Abból 1 tuti fixen csalt meccs volt, lehet kitalálni melyik. Szintén géppuska mögül headshot adagolás. Viszont annyira engem ez nem zavar CoD 2 + Red Or. közel 3000 óra után valahogy nem tud izgatni, ha 8/1-ből valami "iq" huszár csal. Viszont a játékban, hatalmas potenciál van. Mannlicher puskáért big respect (Már csak Danuvia géppisztolyt kérem ;] ). Kicsit BF kicsit Tarkov kicsit CoD, egyszerre könnyed és nagyon részletes, "I like it". Illetve az első játék, ahol a Karabiner 98 pont l*faszt nem ér (szerintem)... Illetve a Garandnak van rendes "ping" elése a klip ürítésnél (ez nagyon rég óta fegyverb*zi lelkemet megnyugtató dolog). Repülővel (BF 110 HF) írtani lehet defenderként, és sokkal könyebb kezelni mint egy BF-ben, szintén respect, ami a tankokról nem mondható el, nekem az valamiért nagyon nyögve nyelős bár még csak a "fapuma" van meg (irányítás).

    Az, hogy a szakaszomat nulláról építhetem fel és mindent én határozok meg nem a gép, azért nagyon nagy pont illetve az is, hogy squadok nincs korlátozva 1-2 egységre, hanem lehet bővíteni mérnökkel, vagy anti-tankal esetleg, rádióssal, egész ütőképes csapatokat lehet kiállítani alacsonyabb szinten is.

    Lehet azért mert Europe szerveren játszottam, nem igen futottam bele sem vérpistikékbe, se agyatlan csapattársakba. Mérnökként például 2-3an olyan szépen elbarikádoztuk magunkat egy capture ponton (Conquest mode), hogy 3-an lehoztuk az egész oldalt :DDD.

    100+os stat szerintem nem lehetetlen, ha 1-2 embernek van, mint beeset noobie, én is simán lövök 70/10-es körül és általában top 3. Ez inkább rutin, meg helyezkedés, én sokszor oldalba kapom őket és közép távolságról leszedegetem egy puskával, ha be kell menni akkor géppisztoly + gránát/tnt :K

    Negatív:
    Csalók, oké lapozzunk, ehhez hozzájön, hogy iskola van, és 8 után nem igen vannak már fent "hülyegyerekek". (CoD-ba is ez volt mindig, délután játszhatatlan 8 után meg már minden normális), vagy csak nekem van hatalmas mákom.

    Szerverek. Gájzsin... Aki játszott anno a WarThunderrel (még béták alatt) akkor tudja jól a Gájzsin szerverei, egy krumpliról futnak, bár itt is sokat javult a dolog, laggokba és késésekbe én nem futottam bele, a pingem is normális volt, de a szerver ikon sokszor felvillant, hogy ez nem "igazán tökéletes".

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz Hauptmann #25 üzenetére

    Random weapon dobozkából, sikerült egy két fullos csúzlit kiszedni, M95 van 2/3/4 csillagosom is, középtávra egyszerűen olyan pontos és gyors mint az álom, bár a célzóját szoknom kellet, nagyon pici (MAS-é meg akkora mint a ház...). 2 csillagos 98K-m van asszem 1-2 soldiernél, valamiért annyira nem az igazi, vagy csak én nem éreztem rá, és végig bénázok vele, de, ha azt mondod, megpróbálok pörgetni/csinálni egy jobbat és kicsit ráálni. :R

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz BerserkGuts #27 üzenetére

    Azért az érdekes meg még,ha vesztünk, és belesz*rokként csak 1-2 egységet akarok húzni, akkor is legalább 60 kill összejön, vagy nem látod át a pályát (van jó pár map amit én sem látok át), vagy balszerencséd van.

    Az biztos nagyon sokat függ karakter/squad felépítésen és, hogy milyen perk/milyen stukker van a kézben.
    Tipp:
    Illetve pálya típusától is. Pl, ha szük helyen kell foglalni pl a Pályaudvaras pálya, oda kiváló az SMG, fogsz 4smg+1engi, foglal, jönnek lősz 3-5 kill, foglalsz jön lősz 4-6 kill, arra kell vigyázni nehogy a burádat lőjék keresztül, illetve néha a nagy futásba megállni és bevárni az idióta ai-t. Játékosok többségének ennyi se jut eszébe, hogy észrevettem, mert simán jön mesterlövésszel a fél csapat egy belteres védelmi szituációban...

    ---
    Engem csak a csalók b*nak fel általában (Berlin, 2 pont orosz oldalon, német prémium gewerh-rel becampel, és ossza a fejeseket mindenen keresztül... 200kill...), bár mint mondtam latenight kocka vagyok, ilyenkor meg drasztikussan kevesebb van.

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz Hauptmann #29 üzenetére

    Ezért hagytam abba a tarkovot az előző wipe előt... nah ott kurva idegesítő... amúgy igen overpowered a szövetségesek... :( oké minden játékban majdnem...

    5/1 sikerülhet simán, ha jó a maprotáció nekem például fekszik normandia ott 80-100 ~ / Berlin már csak 50-70 ~...

    Kodiaknak volt, egy jó videója, hogyan csalnak játékokba köztük a tarkovba a pofám leszakadt... ehhez képest az aim/wallhack délutáni teazsúr...

    [ Szerkesztve ]

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz Hauptmann #31 üzenetére

    törölve

    Olasz vs Brit (Remek... Olaszoknak annyi esélyük lesz a britekkel szembe mint tornádó idején szembeszélben, nem lepisálni magad :U .

    [ Szerkesztve ]

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz Silverboy #32 üzenetére

    Tunéziai kampánnyal kapcsolatban*

    P.3M -em nincs de azzal a turcsi csővel... hát... jó ha fakerítést kidönti... :(

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz pocak75 #38 üzenetére

    Ilyen funkció nincs benne, Valószínűleg be van dugva, csatlakoztatva van egy gamepad,joystick, az szokott ilyen őrültségeket csinálni. :R

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

Új hozzászólás Aktív témák