Hirdetés
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Pánik a memóriapiacon
- Belerohan a hazai piac Kína saját csúcsmemóriáiba
- Milyen egeret válasszak?
- OLED monitor topic
- Androidos tablet topic
- Menekül a HEVC licencdíja elől a HP és a Dell
- Milyen széket vegyek?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Apple MacBook
Aktív témák
-
I_Am
veterán
Ezt zártam, így sok totyik foglalkozik ugyanazzal a témával.
#2-ben válassz egyet és azt használd kérlek.
Előre is köszönöm. -
PPeter
addikt
Ha MP3 hangja van, az valószínűleg kétcsatornás sztereó (ezen belül esetleg dolby surround), abból hogy akarsz 5.1-et???
Honnan vegye a többi csatorna hangját? Vagy szóljon mindenhonnan ugyanaz? A semmiből hogy csinálsz valamit? Szét lehet maszatolni valami effekt filterrel több csatornára, de az olyan lesz mint zokniban zuhanyozni, se nem jó érzés, se nem hasznos. Értelmetlenséget kívánsz. Vagy csak megnyugtató, ha azt írja ki az erősítő/dekóder hogy 5.1? Attól jobb lesz? 
Úgy látszik ez egy hetente visszatérő, soha el nem feledhető kérdés, hogy miképp csináljunk 2.0-ból 5.1-et. -
redsas
tag
Na segitene valaki divx,xvid avit mp3 hangal ,hogyan tudok 5.1 ac3 hangu dvd-re írni,felírattal(nem beleégetve).
Én a V.dub,tmpg,tmpg dvd authort használom és így csak sztereo hang lesz és a felírat a filmbe égetem!
Lépésről lépésre,milyen progik kellenek, valaki segitene? -
beci
őstag
Sziasztok.Lenne 2 problémám,amire szeretnék választ kapni. 1.Hogyan tudok úgy filmet irni,hogy megmaradjon a menü és a film,de az extrákat ne másolja át? 2.Iráshoz Nérot és Shrinket használok.Mitől van az,hogy a másolt cucc közepe-vége felé többször is akadozik a folyamatos lejátszás?Egy pillanatra megmerevedik a kép,malyd ugrik egy picit.LG 4160B iróm van,302es firmwareval,verbatim lemezt használok.Aki tud,kérem segitsen!És ha kérhetném az email cimemre a választ. beci@c2.hu Köszönöm.
-
erdoke
titán
Aha.
Bővebben: link -
redsas
tag
DVD én V.dub+Tmpgenc+Tmpgenc DVD Authorral csinálok(már jó pár darabot),de a felíratokat mindig a filmbe égettem.Na most olyan dvd szeretnék csinálni,hogy a felírat ne legyen a filmbe égetve,hanem én kapcsolhassam be az a dvdplayeren a t.kapcsolóval és nem ártana 5.1 hang sem!
Ezekről és a mikéntjükről szeretnék segitséget.
Kösz
Aktív témák
- Akciós Windows 10 pro + Office 2019 professional plus csomag AZONNALI SZÁLLÍTÁS
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Ezviz BC1 1 kamerás kamera szett / 12 hó jótállás
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo ThinkPad T14S Gen1 Ryzen5 4650U 16GB Refurbished
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Honnan vegye a többi csatorna hangját? Vagy szóljon mindenhonnan ugyanaz? A semmiből hogy csinálsz valamit? Szét lehet maszatolni valami effekt filterrel több csatornára, de az olyan lesz mint zokniban zuhanyozni, se nem jó érzés, se nem hasznos. Értelmetlenséget kívánsz. Vagy csak megnyugtató, ha azt írja ki az erősítő/dekóder hogy 5.1? Attól jobb lesz?


