Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csuszi

    aktív tag

    sziasztok

    nem azert, mert lusta vagyok, vagy bena, hanem mert a keresoben amittalalok, vagy visszaolvasva az informaciok ellentmondasosak, kinek mi jon be, illetve nem tudom eldonteni, epp mi az aktualis legjobb megoldas:

    "szokasos" problema 3537nel, azzal megfejelve, hogy az itt tanacsolt

    sorban telepitsd amit mond a service tatggel belepve nem mukodik

    sem hogy az energiagazdalkodasban kapcsold ki a gyors rendszerinditast, tulajdonkeppen leszarja barmit allitunk

    sem a dell honaplan levo driver nem jo, mivel rogton fekete lesz minden

    nevessek vagy sirjak a dell teljesitmenyen? :))

    szal eppen mi az aktualis policy, mit szedjek le, amd hanyas verziojat? illetve ha rakom ra ezt a fixet, akkor eppen az a megfelelo orvoslas? mivel takaritsam le az elozo drivereket, sry nem talalom, csak arra emlekszem hogy valami d betus :DD

    koszonok minden segitseget

  • csuszi

    aktív tag

    kurvara el vagytok tevedve.

    ha az ember kiad xszazezer forintot, vagy milliot, akkor elvarja, hogy a gyarto gyermekbetegseg nelkul adja oda a termeket,
    - es ne olajos kezzel szarakodjon az autojan, vagy benazzon a laptopon, akar balfasz a vevo, akar nem
    - mert a gyarto balfaszsagat nem a vevonek kell korrigalni
    - mert ha en balfasz vagyok es nincs penzem, az se erdekli a gyartot

    es legfokepp, ez igaz ram:
    az idom draga, es nem azzal akarom tolteni, hogy a googlet bongesszem, vagy forumokon kerdezoskodjek, van jobb dolgom is, majd ha elmultok 30 vagy 40 evesek, akkor rajottok, hogy az ido a legfontosabb, es ne packazzon vele se a dell, se a hp se a toyota vagy a bmw pick your team... mert az idot nem lehet visszaadni, az volt, oszt elmult. kosarazni akarok, a barataimmal lenni, filmet nezni vagy jatszani szorakozni moziba menni etterembe bla bla es stb nem a dell faszsagait korrigalni meg ugyis, hogy nem vagyok balfasz, kozom nulla a teljesitmenyehez, ot se erdekli, hogy honnan veszem elo a penzt.

    ezzel a mentalitassal a 80as evekben lehetett eletben maradni, ma man nem. es ha a dell ezt produkalna rendszeresen, le is huzna a rolot.
    nem a gyartot szidom, mert nincs kello meritesem, ez a masodik termekuk - meg van egy monitorom oszt sanyi. de nem igy kell vasarlot fogni, plane nem torzsutast.
    mentegetni meg nem kell, nincsenek raszorulva, nem a baratotok, nem a felesegetek, kurvara azt is leszarna a dell, az igazgatoja, meg a teljes vezerkar, es a reszvenyesek is, ha itt az osszes forumozo holnap felakasztana magat egy dell fara. nem kell hitvita, teljesitmeny van vagy nincs oszt hello.
    sose ertettem minek kell egy markaert rajongani. a marka se rajong semmiert, csak a profitert.

  • csuszi

    aktív tag

    válasz kali #39587 üzenetére

    akkor fuss neki meg egyszer a hozzaszolasomnak :)

    semmi mas nem lett telepitve a laptopra, csak ami a dellnel talalhato. meg csak be se jon tobbet a kep :)
    bejon a kep, ha a delles driver cserelve van amd frissre. akkor elojon a sleep bug.

    ja, ha szerinted semmi gaz nincs a dellnel, akkor miert ir ide a delles szervizes, hogy dolgoznak a dellel kozosen a probleman, mert rajottek, hogy problema van a driverekkel? :))

    [link]

    [ Szerkesztve ]

  • csuszi

    aktív tag

    válasz kali #39592 üzenetére

    ha beirom a keresobe hogy 3537 tomegevel jon az a hiba, amit leirtam.
    a tobbit kar idekeverni, nyilvanvaloan van olyan helyzet, amikor a gyarto nem hibas, de rohadtul nem az a jellemzo, kar szetkenegetni a felelosseget :)
    az altalam emlitett problema, pedig plane nem ilyen, ha tobbeknel problema van, pl a kereso kiadott rendszergazdas felhasznalot, vagy szervizest stb. nem hinnem hogy ok is halalhulyek ehhez.

  • csuszi

    aktív tag

    válasz szabonagyur #39596 üzenetére

    ha visszaolvasnal, latnad hogy tisztaban vagyok a hiba megoldasanak metodusaval. alkalmazom is, meglatjuk muxik-e.

    de ettol teljesen fuggetlen, amit leirtam. ugyanis hibanak fel sem szabad jonnie, akar meg tudja oldani a felhasznalo, akar nem. errol szolt, csak egy 50 soros hozzaszolasom, es hogy miert van igy. nem ismetlem magam.

    "egyike vagyok a legkorábbi tulajoknak akik ide írnak és semmi baja nincs gyári driverekkel! "

    ez meg totalisan fals logika. ahogy az is az lenne, ha csak nalam lenne hiba, es kiakadnek a TIPUSRA (ez Kalinak szol - le is irtam, hogy nincs meritesem a gyartotol, ha 3-4 tipusnal jonne elo, akkor valszeg lemondanek rola, de 1 tipusproblema is erodalja a felhasznalo bizalmat, ez egy epitkezes, egy rossz tegla sem hianyzik nekik ;) )
    tehat folytatva, ha neked jo, az orvendetes, de itt most statisztikailag kell nezni, hany hiba, hany embernel, nem 1 ember szamit, en sem, te sem. ha van 100 beiras a problemarol, az szamit, nem az, hogy neked a kezdetektol jo. ha forditva lenne, akkor az szamitana hogy 100 embernek jo, 1nek nem, kutyat nem erdekli a kisebbseg, a tomeg a mervado. ahogy a szervizes link is mutatja.

    "100-szor el lett mondva neki, hogy telepítse de ő még sem úgy csinálta, mert azt hitte ő az okosabb?"
    a felhasznalot meg nem kell hulyenek nezni. felmegy a honlapra, nincs leirva a sorrend. nincs leirva, hogy fixes drivert hasznalj :)) se hogy ezt meg azt csinald. de meg ha le is lenne, az se meritene ki a felhasznalobarat fogalmat. ez nem igy mukodik. ahogy az sem, hogy veszek egy autot es elvarjak tolem hogy a motort ki tudjam cserelni. alap szintu felhasznaloi ismeretek elvarhatoak. az nem, hogy forumot bongesszen az ember, meg gurura jarkaljon fixert.

    nem ertem minek mosdatni a tipust/markat. van egy hiba, ez teny. minden mas mellebeszeles.

  • csuszi

    aktív tag

    válasz szabonagyur #39599 üzenetére

    "Az a baj te is kisarkítod az egészet..."
    szerintem meg altalam nem ertett oknal fogva te kisebbited a hibat.

    "Aki már gépet telepít nem átlag user mivel érdekli mi van a dolgok mögött, szereti maga csinálni."
    empatia, gondolkozz masok fejevel, ne magadbol indulj ki. nekem nincs bajom ezzel. de a tobbseg nem azert vesz rendszernelkuli gepet, mert szereti maga csinalni konyorgom, hanem mert sporol x ezer forintot. a 90%nal ez van az indok mogott.

    "De ha menet közben kiderül, hogy mégsem olyan szakértő"
    a hibas driver, a hibas sleep uzemmod, es az energiabellaitas nem megfelelo mukodese nem a felhasznalo szakertosegen mukodik, HIBAS MUKODES.

    egyikotok azzal vedi a dellt es ervel, hogy vannak hulye felhasznalok, es vannak olyan hibak amelyekre az ervelesem nem huzhato ra. hogy jon ez ide? :) van ilyen igen. ez nem az, lasd hozzaszolasok mennyisege es a szervizes link.

    te pedig azzal ervelsz, hogy a hiba orvosolhato, csak gondolkozni kell, es keresgelni. csak 4 indokot irtam le, hogy ez miert nem relevans. egyikre se reagaltal, kotod tovabb az ebet a karohoz, hogy igen orvosolhato. ki mondta hogy nem?

    nem tartozik hozza a rendszernelkuli laptophoz, hogy az ember felmegy a dell honlapjara es nem sikerul a telepites, vagy hogy xy driverrel nem jo a sleep, vagy hogy a szervizes ir a forumba. ha ezt nem latod, nem latod, innentol csak ismetelnem magam, irtam eleg ervelest, ha nem eleg, nem eleg.

    tovabbi szep napot. ;)

  • csuszi

    aktív tag

    válasz szabonagyur #39601 üzenetére

    hat tenyleg nem ertem, miert kell idekeverni mas eseteket mas felhasznaloi hozzaallast. ebben az esetben, itt ebben az esetben :D tehat itt, errol van szo, nem masrol, nem masik topikrol. errol beszeljunk, ne masrol.

    a dell szervizebol irtak ide hogy tudnak a problemarol. nehez ezt beismerni, ha mar beismeresnel tartunk?
    kello ismeretnel elegendonek kell lennie, hogy felmegy a dell honlapjara leszedi a drivereket es felrakja. ha sorrend szamit, akkor legyen leirva ott. ha nem jo a driver, ne legyen fenn. es ne egy fixalt drivert szedjen le, amit NEM IS AZ AMD es NEM IS A DELL csinalt, hanem a gurus sracok.

    "hogy bárkinek fel kellene tudnia telepítenie egy gépet hiba nélkül, ez a normális"
    jol latod, az a normalis. erdekes az x220asomnal nincs ilyen hiba, es a topik sincs tele. ha nem ez lenne a normalis, akkor tele lenne a topic masik 100 tipussal is nem?
    ez egy tipushiba. ha ezt nem ismered be, akkor komoly gondok vannak. bar akkor te vagy a marka (nem dell, barmelyik) alomusere. - szervizes hsz., illetve csak keress ra a topikban a 3537es szocskara. kiboki a szemed.

    nem akarok exkluziv flemet kirobbantani, de van egy olyan termek, egy olyan marka, ami nem kulonosebben jo, nem kulonosebben innovativ, megis a piac jelentos szazalekat birtokolja azzal az egyszeru tulajdonsaggal, hogy a usernek nincsenek ilyen szopasai a vasarlas utan. mondom ezt ugy, hogy kifejezetten unszimpatizalok a markaval. de ezzel hasit eleg rendesen mobil es pc piacon is. ennyit tud, nem tobbet. ja meg jol nez ki :)

    tenyleg csak ismetlem magam. bar irhatnek masrol is, hogy miert van ilyen oszton egyes userekben forumokon, es nem tamadolag irom, csak pszichologiai elemzes celjabol. nem veletlen, hogy a markak szeretik emberkent beallitani magukat. van gonosz, jo, humoros, kedves, jo fej rossz fej stb. mert a teljesitnmeny hibajat egy dologgal lehet elfedni, erzelmekkel. ezert alakul ki egyes userekben hogy a dellt, vagy a toshibat vagy a rolls roycet ugy kezelik mint egy real madridot. vagy egy szineszt. vagy mint egy sportolot. pedig nem kene... ;)

Új hozzászólás Aktív témák