- Hamarosan megkezdődik a nubia 2,8K-s táblagépének szállítása
- Barátokká váltak az eddig rivális AI-óriások
- ASUS blog: Ideális olcsó utazós gép lett az új Vivobook S14
- Az Aura Displays hordozható monitorhármasa jól felturbózhatja a produktivitást
- Dual Mode-os IPS monitorral adott magáról életjelet a Gigabyte
Új hozzászólás Aktív témák
-
Razuel
aktív tag
Jóhogy 800on CL4ben olyan eredményt kapsz mint 1066on cl6ba... De olvasd már el mit írtam: "Másrészt én nem az egekbe akarom húzni, hanem venni egy normális ramot amit 1:1 be tudok hajtani 1000ren cl4 be".
Ha ennyire húzni akarnám a dolgokat akkor vennék egy 2000es diablot oszt csü..
Egyébként meg a kutya nem mondta, hogy nekem játékra kell a ram, egyedül az CSS megy a gépen az is levan limitálva max 100 fps-re szóval..
Egy 800as CL4es black dragon 7-9k, egy 1066os Crucial szintén CL4be megy (1066on) 9-11, akkor már jóhogy a jobbat veszem meg 2k val drágábban.. (másrészt meg szarra nemadunk)
Szóval ne racsíts ha annyira tetszik a kingmax vedd azt szíved joga.. én inkább kihagyom -
Razuel
aktív tag
Jó, az egy dolog, de ha most veszek ramot később meg procit is akkor már nagyon nem lesz mind1 hogy milyen ram van benne.. így, hogy csak részenként fejlesztem a gépet nem kell mindíg újat venni.. mert pl most veszek egy szar kingmax ramot 2-3hónapra rá meg egy e8500at akkor meg már baszhatom magam a kingmaxal..
-
Qru
MODERÁTOR
Vazz de belenyúltál akkor.
Mushkin jó, hibás darabok mindenhol előfordulnak. Csak nehogy inkompatibilitás legyen. Így jártam egy Asus GTX280-al. Asus lapban ment frankón, az én DS4-emben meg már post-nál csíkozott. Viszaraktam az Asus deszkába és Furmark stabil volt gyönyörű képpel.
Próbáltam okoskodni, adtam feszt a PCI-E-nek, frekit is felvittem 105-ig. Semmi.
Így végül lett egy Giga GTX260 OC és kész.
eladohardver: Húh, nehéz ügy. 4GB-ból ami megy 1200-at... Team Extreem, Crucial Balistix, ezekkel van rá esélyed.
mod:
pisztoly: Sztem nem éri meg ezzel szőrözni.
Alig lesz gyorsabb és iszonyat idő mire minden kitesztelgeted.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 2nd - i7-7G I 8GB I 256SSD I 14" WQHD I HDMI I W11 I CAM I Garancia!
- Samsung Galaxy S23 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Több mint 70.000 eladott szoftverlicenc
- BESZÁMÍTÁS! SAPPHIRE VEGA 64 8GB HBM2 videokártya garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASRock FORMULA OC RX 6900XT 16GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest