Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    én is használtam drakesword-ot. de szerintem az egy kezdő fegyvernek jó. elején nagyon erősnek számít de későbbiekben már csak hátréltat mert rövid is meg nem skálázódik. szóval nincs neki betű jele se str-re se dex-re. azaz belevered 10000 soul-okért a dragon scale-ket ami eleve nagy "pénzkidobás. plusz hiába fejleszted mert fix 300-assebzésnél többet sose fog tudni. másrészt a drgon scale nem gyakori alapanyag szóval nem csak drága de nehéz is fejleszteni. gyakorlatilag mikor már több mint 20-as str-em volt az alap battle axe nagyobbat sebzett a skálázódás miatt mint a drake pedig az a bandita kezdőfegyvere. ja és a battle axe fejlesztéséhez kell titanite shard large titanite meg végül chunk és ezekből is az alap ami nem is elég gyakori alapanyag a játékban plusz a fejlesztés is pár 100 soul-oba kerül.
    de majdnem bármilyen fegyver odaveri a drake-et ha már van az embernek némi str vagy dex. tehát megint oda jutok hogy a játék elején marha nagy előny a drake. de ennyiben ki is merül.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák