Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz akoska07 #1245 üzenetére

    Valóban f@sza,még ha elmér,akkor is(everest-alaplap bug lehet max.)
    Mivel ellenőrizhetnéd..Tudod,nincs pénz Tőled pár km-rel odébb sem,igy kütyüm nincs,s vmilyen"csodaprogi"eredménye meg nem mérvadó.Én kb ezt szoktam: Procit alapra s nézem a 12v-os ágat.Majd egy erős tuning,s 100%-os terhelés,s nézem közben,mennyit esett.A különbségek mérvadóbbak.
    PL: DTK 400-as tápnál 2180-as alapon 12,06v volt asszem.4GHz-en meg 11:69-re esett..
    Most alapon a 8400-essel a corsair 12,092v,Prájmolás alatt(alapon)12,092-----ezt most nézem,azért nincs tuning.

    Az a 12,6v már túlkapás szinten van,nem hiszem,h egészséges,nézzetek picit utána.

    Igen,relatív.Van aki az életben nem adna ennyit neki,viszont ha visszaemlékszel,régebben röpködtek az 1,7v feletti feszek is.

    Valóban számít h mi van benne,de nem is a hdd,dvd stb..A proci meg az alaplap PWM áramkörének minősége.Hány fázisu prociellátás stb..

    Egy"kis"2xxx egy jól összerakott lapban nem igazán tudja zavarba hozni a 12v-os ágat.(Nálam 965-ös IB9-ben volt,igaz,sztem kvajó deszka az)

    Amúgy meg szia!Rég"beszéltünk"már!!! ;)

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák