Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myke01

    senior tag

    válasz King Unique #796 üzenetére

    Ahogy kispx fórumtárs is említette , a Chrome erre épül annyi különbséggel ,hogy abba a Google még "belevarázsolja" a "x@rságait" (hogy idézzelek :D ) . A különbség innen adódik = mentes a Google sallangjaitól .
    Saját tapasztalataim a Chromium 64bit verzióról : Nálam fent van egy ideje a Chromium 64 bites verziója ,de én nem vettem észre semmi különbséget sebességben ez ,és a Chrome között. Talán mintha a Chrome gyorsabb is lenne :DDD ,de nem biztos . Azt látom a weboldalán ,hogy szinte naponta frissül,de nem automatikusan . Manuálisan kell telepíteni a frissítéseket ,vagy lehet feltenni updatert ,ami külön progi ,stb. Létezik vagy 7-féle updater hozzá,de én nem tettem fel egyiket sem . Én annyi különbséget vettem észre a Chrome-hoz képest,hogy pár opció hiányzik a beállításoknál ,és a pluginek is rendesen ki vannak "gyomlálva" . A többi beállítás nagyjából megegyezik a chrome-éval. Jah meg annyi ,hogy automatikusan "megtalálja" a chrome pepper flash playerét pár hete ,és nem kell neki beadni parancssorosan. A google "leskelődő" x@rságaitól mentes, az biztos. :) Ennyi röviden ,tömören a Chromiumról.

Új hozzászólás Aktív témák