Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McSzaby

    őstag

    válasz lionhearted #5 üzenetére

    A screenshot nem az enyém, szedtem netről. egyelőre még én is csak tesztelgetem a dolgot, de igen, ezek kb. csak valamilyen úton-módon leszerkesztett honlapok/apró appok.

    Szerintem nagyon okos dolog, mert én pl. otthon is leginkább csak hálózatban dolgozom, központi "szerveremen" van tárolva minden és ott is dolgozom kb. VNC, SSH pedig simán elérhető. Ha belegondolsz elég kevés dolog van, amihez manapság nem internetet használsz. (és persze linux alatt is pl. egy csomó alkalmazás van, amihez van webes felület.)

    Tegyük hozzá gyorsan, hogy ha valaki meg tudja oldani a postaköltséget, a rendelést Amerikából, akkor annak akár 250 $-ért (~50-55e ft.) lehet egy egészen komoly kis gépe, amire nem feltétlen csak Chrome OS-t lehet felrakni. Szóval az ötlet baromi jó csak még fejlődik nagyon. Nincs még kiépülve eléggé, kevés az app, de azért ne írjuk le gyorsan szerintem. :) Nekem nagyon tetszik a gyorsasága (még virtuálisban is brutál gyors) és nem mellesleg borzasztó egyszerű használni. :)

    #ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

Új hozzászólás Aktív témák