Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Linem #2240 üzenetére

    HC, teszel a range-re mindent+tüzes lőszer+pellet tighter muzzle franctudjamianeve. A duplacsövű majd akimbo-ban üt szépet, de ugye beválik, hogy csak az 5.kill kell shotival. Egyébként shiphaus. HC-n a tüzessel teljesen könnyű a long range is.

    Persze nekem se goldok még, de az inkább betudható annak, hogy igyekszek inkább minden fegyverre szintet pakolni, mikor dupla van, a shoti könnyű kategória, range-re kigyúrva azért be lehet menni HC-n normál játékba is eredményesen, középtávig tuti hal, aki kap a tüzesből, HA szűkített a pellet, és azért rá megy a lövés. Fejest is könnyű úgy lőni.
    Nekem a sniper a halálom. Lassú, imbolyog, utálok 10 killért köröket kempelni... Sose értettem, miből jön, hogy a sniper ilyen lassú béna sz.. r egy rifléhez képest? És emellé hogy jön a quickscope? Ami persze nekem nem nagyon megy, látszólag jól nyomom, de sehol a videókban látott streakek, vagy ehhez itt aimbot vagy a konzolos rásegítés kell? :O

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Linem #2240 üzenetére

    Én örülnék, ha pl. kétévente lenne, persze full supporttal 2 évig... elég drága megvenni minden évben. Plusz nem is kéne úgy hajtani se, aztán meg becsömörölni az egész grindolástól, ez sokszor nem is játék, csak ilyen-olyan killek gyűjtése, jajj most fejes kell, jajj most 5 killek valami bugylibicskával, stb, közben meg elvész a játékélmény, meg rászokik az ember, hogy fintorogjon egy jó objektívás nyerés után, hogy f... om csak pl. 1 bloodthirsty lett meg 4 head... :O Régen más volt élvezni a kört+benne volt, hogy 1-1 jobb megmozdulás, ügyes gránát, jó rakéta már galád mosolyt csalt az emberre, nem kellett mindenféle challenge-eket, stb. grindolni. A nem meta fegyókkal is el lehetett lövöldözgetni. Nem mint most, hogy kényszer szinte, az egész olyan erőltetett. Mert kell a skin, a calling card, a gold, megamittudoménmi. Meg azért legyen meg a BP is...

    Egyébként nem az van, hogy hamarabb jön a kövi? Nekem ez ilyen a lassítunk, demostazértmégtejeljgyorsan kettősség így. Ha a kövi tarol, tuti nem fognak lassítani. VAGY mégtöbb grindolás, mikrotranzakció, kutyámfüle, de hogy több mapot, érdekességeket, fejlődést nem fogunk látni, az biztos. Konkurencia ugyanúgy nincs. A BF meg szemét lett, és ott még soká egy esetleges új. A Halo Infinite se konkurencia.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz Linem #2240 üzenetére

    Olvas el légy szíves amit írtam. Azt írtam minőségibb terméket tennének le az asztalra.
    Azt nem nem állítottam, hogy ettől még nem lesz bugos valami. :R

Új hozzászólás Aktív témák