Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Pro!Petya #7380 üzenetére

    Ezért jobb a HC.Kevésbé jönnek ki a net és a szerverproblémák,esetedben lehet pl.az is,hogy a játék szerint pont valami szintváltás határán billegsz,és kicsit lejjebb többen játszanak,közelebbi szerveren,de amikor feljebb tesz,ócskább szerót kapsz.HC-n azért nem látszik ennyire,mert kicsit taktikusabban tudod kompenzálni a csúszást(bár sokszor még itt is esélytelen pl.átfutót lelőni,úgy csúszik a hitbox,pedig pl.SMG-vel lősz,és egyetlen golyónak kéne találni),nem feltétlen rusholni,lehetőleg kerülni a rushereket/messzebbről számítani rá,nem belefutni point blank helyzetekbe..
    Plusz killcam sincs,ami mérgeljen,de legalább respawn ráközelítéskor kitalálhatod,merre érdemes próbálkozni,még látod,merre ment tovább,aki lelőtt,mert rögtön respawn van,nem kell killcamot nézni,elnyomogatni.
    Egyébként,valóban b...tak valamit a játékkal egy ideje,kábé azóta ilyen,amióta megjelent,hogy vadászni kell a játékmódot Mosh Pitben,de úgy is ragad,nem random,míg ki nem lépsz.
    A másik,ami jó dolog még,a crossplay.Nekem sokszor az van,hogy mindenki maxközeli,de pl.csak én vagyok PC-s,és sokkal jobb körök mennek,mint amikor összedob a lengyel,francia,német szerveren ülőkkel,ott esély sincs.Ráadásul a konzolosok sokkal csapatjátékosabbak,teljesen jó pl.amikor akár PS-XBOX-PC vegyes klánok mennek,még a Shipmenten is van annyi,hogy azért nyerjük meg a kört objektívákkal,már küzdöm is fel magam winrate-ben szépen,valami 60+ nyerést szedtem össze 3 hét alatt.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák