Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz KaitouP #14830 üzenetére

    Nekem ma estére megjavult,pillanatok alatt talált játékot,másfél óra alatt több kört mentem,mint tegnap 4 alatt...
    DE persze a dupla XP-t csípőből levették,semmi bocsika,kárpótolunk,ilyesmi...
    Fogadni merek,holnap a Shoot the ship-et is kiszedik,és jön valami f..ság helyette...
    Pedig már egész jól állok RPG-ileg,ígyis 111/150 az Obsidian,a hétvégén 5 fegyót is goldoztam,ma is egyet...+végigmentek a tierek,szint még 2 kell.
    De arra rájöttem,hogy a pajzshoz hülye vagyok.Eszméletlen dolgokat tolnak vele mások,nem tudom,hogy éreznek rá,de mikor velem szemben jön pajzsos,és nincs semtexem,tuti leüt a f..ba,én meg valakire rámozdulnék 10-ből 9x 1mp alatt leszed valaki hátulról vagy oldalról...sose lesznek meg a dupla meg a triplakillek,pedig lassan már tényleg csak az,meg a bolt actionök maradnak+1-2 pisztoly.
    Egyébként szemét húzás,hogy ha jön új fegyver valahova,és nincs kész a platina,akkor addig nem is lesz,még az új cucc is ki nem lesz aranyozva.Így jártam most a shotikkal,mikor jött az új,aznap lett meg a 725-re is a gold,erre csinálhattam azt is...BO4-ben csak a kezdőket kellett maxolni.Számszeríjtól is félek,még az van olyan a tacticalok közül,ami szenvedős,annak meg simán a launcherek mellett lett volna amúgyis a helye,vagy legalábbis másodlagosként,irtó lassú vele haladni alapesetben.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák