Hirdetés
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
DS39
nagyúr
Moto g72-n múlt hét óta megy a volte (ikon nem jelzi, de a híváslistában látszik).
hmm, ez jó hír.
és maguktól kapcsolják be, vagy kell jelezni feléjük? -
nobela
senior tag
Ok, és Vodánál mi a helyzet?
Amúgy hogy tudom leellenőrizni?
-
Uagen Zlepe
újonc
-
honeker
őstag
-
DS39
nagyúr
-
nobela
senior tag
Azt hittem csak a Pixel 6a-val vannak VoLTE problémák...
A Neo is érintett?
-
DS39
nagyúr
-
honeker
őstag
-
nobela
senior tag
-
honeker
őstag
-
honeker
őstag
-
nobela
senior tag
Üdv...pixel 6a...vártam mint a mesiás elegem volt a p5 sokol hangjábol azon kivül hogy a hangja fantasztiku a többi funkciok hogy mondjam...sehogy,térerő heptikus vol ugy hogy csörgöt és nem birtam felveni,blutusz nem kapcsolodot a kihangositohoz,ujra indult önáloan. 1.5-2 nap készenlét 4-5 ora kijelző idő....mindig szögeltek rajta havi upnál de nem igazi....szerintem a tenson samu .......neo. felüdülés régi motorolás fan....térerő stabil volte ,wifi megy varázs pálca nélkül.4 nap készenlét 8-10 óra kijelző idő..hang tiszta érthető.ami hiányzik a pixelböl az a havi up...még mindig 12 fut rajta...röviden enyi ha valamire még kiváncsiak vagytok kérdezetek..
Köszi! Nagyjából külföldi fórumokat olvasva is ez jött le...
Iszonyúan fog hiányozni az a kamera, de azon kívül kb. mindenben a Neo a jobb, úgy tűnik.
-
honeker
őstag
Üdv...pixel 6a...vártam mint a mesiás elegem volt a p5 sokol hangjábol azon kivül hogy a hangja fantasztiku a többi funkciok hogy mondjam...sehogy,térerő heptikus vol ugy hogy csörgöt és nem birtam felveni,blutusz nem kapcsolodot a kihangositohoz,ujra indult önáloan. 1.5-2 nap készenlét 4-5 ora kijelző idő....mindig szögeltek rajta havi upnál de nem igazi....szerintem a tenson samu .......neo. felüdülés régi motorolás fan....térerő stabil volte ,wifi megy varázs pálca nélkül.4 nap készenlét 8-10 óra kijelző idő..hang tiszta érthető.ami hiányzik a pixelböl az a havi up...még mindig 12 fut rajta...röviden enyi ha valamire még kiváncsiak vagytok kérdezetek..
-
honeker
őstag
-
adabra
senior tag
-
nobela
senior tag
Sziasztok, mivel nálam is ez a két telefon jutott a döntőbe, engem is nagyon érdekelne egy Pixel 6a-val történő gyakorlati összehasonlítás...
-
adabra
senior tag
A specifikációkat nyilván összehasonlítottam. Ami lényeges: 120 vs 60 Hz képfrissítés, 8 vs 6 GB RAM (bár szerintem ez nem igazán számít), közepes vs qrva jó kamera, 68W vs 18W vezetékes töltés
Honeker kolléga összehasonlító elemzése érdekelne, mert neki mindkét típussal kapcsolatban saját tapasztalatai vannak.
Egyébként egy Pixel 4a-t használok 2,5 éve (nagy megelégedéssel).
-
manokaki
addikt
-
adabra
senior tag
-
manokaki
addikt
-
osvatha
tag
Tudja esetleg valaki, hogy T-mobil kártyával a 4g hang (VoLTE), és wifi hang működik-e?
-
Jeanne d'Arc
addikt
Van aki használja a készüléket? Vélemények?
-
honeker
őstag
Hát, volt szerencsém nyomogatni, nem egy erőgép...maradok a Samu Note 10 plusnál..
Pixel 6a rol váltatam első benyomás pozitiv....
-
twinfather81
tag
Hát, volt szerencsém nyomogatni, nem egy erőgép...maradok a Samu Note 10 plusnál..
-
honeker
őstag
Csatlakozok...
-
DS39
nagyúr
az ilyen telefonok után állapítják meg a gyártók, hogy nem kell a kis(ebb) méretű telefon az embereknek. de kell(ene), csak nem ennyiért.
120-130k között kellett volna nyitnia ezzel a procival, és kamerás teljesítménnyel. (a vezeték nélküli töltésen nyugodtan spórolhattak volna a középkategóriában)
minden más szempontból baromi jó telefon ez, a design is nagyon szép, na nem a tesztelt fekete, hanem a lila és a zöld verzió főképp.
(+pont a kijelző magas PWM értéke: 730) -
elmepocok
tag
Edge 20amra tegnap jött meg a szeptemberi biztonsági frissítés és valamikor februárban az A12. Egyelőre biztató a frissítési szorgalmuk :)
Most jött Edge 20-ra 2 frissítés is néhány héten belül, úgy látom belehúztak, kérdés, hogy meddig fog tartani. Közben vettem egy Edge 30-at, azon augusztusi a biztonsági csomag, szóval úgy látszik tényleg foglalkoznak a témával.
-
peterlevente
csendes tag
Most megnéztem, júliusi a biztonsági frissítés. Lehet az asszony nyomott egy updatet, bár nem szokott, én szoktam elindítani, mikor észreveszem véletlenül az értesítést a 42 másik között.
Android 12 tényleg jött valamikor tavasszal talán, bár rosszabb, mint a gyári 11 volt, de ez minden gyártónál így van, szóval nem mínuszpont.Edge 20amra tegnap jött meg a szeptemberi biztonsági frissítés és valamikor februárban az A12. Egyelőre biztató a frissítési szorgalmuk :)
-
janeszgol
félisten
Gyenge eresztés lett. Mint a többi hasonszőrű.
Oké a kijelző tök jó. -
abes77
csendes tag
"...mert 6,28”-es képátlójával észrevétlenül zsebre vágható darab..."
Na és akkor itt befejeztem a cikk olvasását.
-
Polarstar
nagyúr
-
roli543
őstag
végre egy gyàrtó, aki nem erőlteti a 2MP-es makró kameràt
-
Graphics
Jómunkásember
Azért linkeltem, ha valaki nem ismerné ( ami ritka), tudjon vele játszani.
-
SirRasor
addikt
Akár be is írhattad volna:
moto - 152.9 x 71.2 x 7.8 mm
pixel - 144 x 69.4 x 8.2 mm
S21 FE - 155.7 x 74.5 x 7.9 mm (6,4")Ha a számokat nézzük, tényleg nincs nagy eltérés, de tudod jól, hogy élőben megfogni teljesen más. Az a pár mm is nagyon számít (nekem).
-
Polarstar
nagyúr
Az S10 6,1", itt van a kezemben. Az S10e viszont tényleg annyi volt.
Rémlik. Meglepően kicsi volt és prémium tényleg. Volt nálam kettő is vendégségben. Mondom is, hogy nem csípem a samu. Erre most Note 9-van a Moto akármi helyett.
-
Graphics
Jómunkásember
-
Juhaszatti
addikt
-
Graphics
Jómunkásember
Igen, csak az sajnos nem lett ennyire "kompakt".
Viszont már csak 160 ropiért elvihető, igaz én akkor már a még kapható Realme GT Mastert viszem haza.
-
Phoenixy
senior tag
Az Edge 30-as szériára 3 év supportot ígérnek, a 20-as szériára még 2 év volt az ígéret, aztán inkább azt mondták, hogy nem is kettő, hanem majd valamennyi. Az asszony Edge 20-asára márciusi vásárlás óta 1 db biztonsági frissítés jött és kész.
Ha erre tényleg jön 3 évig biztonsági frissítés, az pont 2 évvel több most megvásárolva, mint egy edge20 vagy g200-ra, bár ha 2db/év gyakorisággal jön, akkor lehet mindegy is.Amúgy a telefon szimpatikus, mert elég jó a méret és a kijelző, de 175-ért nagyon húzós.
Akkor ott a sima Edge 30 tavaszról, ami 185e Ft.
Nem tudom arra mit ígérnek, de 695 helyett 778G+, kijelző 120 Hz helyett 144 Hz és HDR10+, kamerák mások, nem hinném, hogy rosszabbak, tud 4K-t (előlapi is). Mindössze a gyorstöltés lassabb és nincs vezeték nélküli töltés. -
elmepocok
tag
Most megnéztem, júliusi a biztonsági frissítés. Lehet az asszony nyomott egy updatet, bár nem szokott, én szoktam elindítani, mikor észreveszem véletlenül az értesítést a 42 másik között.
Android 12 tényleg jött valamikor tavasszal talán, bár rosszabb, mint a gyári 11 volt, de ez minden gyártónál így van, szóval nem mínuszpont. -
Polarstar
nagyúr
-
SirRasor
addikt
Néha picit zavaróan nagy az 5,8"-as Pixel 4a-m
"Kis termetű" - 6,28"
Ez egy nagy telefon. Bocs a kötekedésért
-
atosan
veterán
Az Edge 30-as szériára 3 év supportot ígérnek, a 20-as szériára még 2 év volt az ígéret, aztán inkább azt mondták, hogy nem is kettő, hanem majd valamennyi. Az asszony Edge 20-asára márciusi vásárlás óta 1 db biztonsági frissítés jött és kész.
Ha erre tényleg jön 3 évig biztonsági frissítés, az pont 2 évvel több most megvásárolva, mint egy edge20 vagy g200-ra, bár ha 2db/év gyakorisággal jön, akkor lehet mindegy is.Amúgy a telefon szimpatikus, mert elég jó a méret és a kijelző, de 175-ért nagyon húzós.
Nyáron volt nálam egy Edge 20 telefon. Megkapta az A12-őt és júniusi volt a biztonsági frissítés.
-
#27070592
törölt tag
Méretben pont jó lenne, öt éve használok 72mm széles telefont (magasság mindegy) és ezt az oled panelt is hajlandó lennék megszokni..
De a középszar kamerákkal bukott nálam a telefon.
Pedig árban a még épp elviselhető kategória. -
Fred23
nagyúr
"IP52 alapon por- és cseppálló"
Súlyos szavak.
Ennyire a zoknim is vízálló.Szerintem nem rossz készülék egyébként, ha beesik az ára néhány hónap múlva, sokaknak lehet még jó ajánlat.
-
bollokcs80
Korrektor
778-al egy egész jó ajánlat lenne.
-
Graphics
Jómunkásember
Nem értem, hogy csúszott el a szoftveren a dolog, még egy Snapdragon 680-as is értékelhető sebességet mutat fel, a 695 ennél már többet tud.
Szoftveresen így elbaszni egy kellemes méretű készüléket.
De lehet olyan a készülék is, amilyen Bogék sajtóútja lett a Moto jóvoltából...
-
elmepocok
tag
Az Edge 30-as szériára 3 év supportot ígérnek, a 20-as szériára még 2 év volt az ígéret, aztán inkább azt mondták, hogy nem is kettő, hanem majd valamennyi. Az asszony Edge 20-asára márciusi vásárlás óta 1 db biztonsági frissítés jött és kész.
Ha erre tényleg jön 3 évig biztonsági frissítés, az pont 2 évvel több most megvásárolva, mint egy edge20 vagy g200-ra, bár ha 2db/év gyakorisággal jön, akkor lehet mindegy is.Amúgy a telefon szimpatikus, mert elég jó a méret és a kijelző, de 175-ért nagyon húzós.
-
Phoenixy
senior tag
Igen, csak a Motorolánál maradva is több sokkal jobb ajánlat is van.
Pl. 125-ért a tavalyi Edge 20 (778G-vel, 144hz-el), vagy ugyanennyiért a G200 (888+-al), mindkettő tud 4K-t is. -
Polarstar
nagyúr
Alzánál egy rakat Moto van az asztalon.
Papíron jók a konfigok.
Igen jó pár használt prémium mobil azért ennél jobb vétel.
Szerintem még egy LG Velvet is.
Mondjuk az igen csinosra sikeredett anno, és ez tény.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- AKCIÓ! MSI Z170A Krait Gaming 3X alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! MSI Cyborg 15 A13VE Gamer notebook - i5 13420H 16GB DDR5 512GB SSD RTX 4050 6GB W11
- HP Pavilion 15 AMD Ryzen 5500U / 16 GB DDR4 / 256 GB SSD 6 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- 007 First Light NVIDIA Bundle (5060Ti-tól felfele)
- Apple iPhone 13 Pro Max Blue 256GB használt karcmentes 100% akku 6 hónap garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Mondjuk az igen csinosra sikeredett anno, és ez tény.

