Hirdetés
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Apple MacBook
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Apple asztali gépek
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Computex 2026: szemtől-szembe a DRAM-krízissel
- Nem szereti a Linuxot az NVIDIA RTX Spark
- Computex 2026: AI-os évfordulók
- Csendes és ultrakompakttá varázsolható Logitech egér, egyhónapos akkuval
-
50 - 1
15888 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-10-28 10:12 Téma összefoglaló
Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2025-09-01 (Frissítés: 2025-09-29) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2025-09-01 (Frissítés: 2025-09-29) [Android 14]
Frissítési ütemterv: megszűnt 

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal
Új hozzászólás Aktív témák
-
GoodSpeed
veterán
-
Spityek
csendes tag
Hol van ebben a tesztben hivatkozott az FM rádió? Az enyémben nincs, a párom sima Galaxy A52 5g-jében pedig van.
-
t72killer
titán
"de az a teló valszleg még 2év használhatóságot ráver erre."
Nem hinném. Se a szoftverfrissítések, se a hw nem indokolna ilyesmit. Na meg neked mondjuk, aki Samsungról váltana, nagy visszaesés lenne a tiszta Android (vagy mondjuk úgy, nagy változás, és gyanítom, még véletlenül sem jobb irányba). A garanciáztatásról meg hasonlókról nem is beszélve, lévén a Pixelek csak pár országban lesznek hivatalosan forgalmazva (ha mondjuk Németországban laksz, akkor ez nyilván nem akadály).
UK-ben vagyok nemrég óta, de valószínűbb egy samu utód. Nem ez, mert kéne az a 8GB RAM is.
-
TTomax
félisten
-
kzsola25
csendes tag
-
TTomax
félisten
-
kzsola25
csendes tag
Nem úgy volt, hogy ennek a dobozában már 25 wattos töltő lesz!?
-
bostone
addikt
Samsung szinten ez egy jó ajánlat.
Fölösleges ezt reszelgetni.
Bármivel hasonlítjuk össze, ez mégis a droid iPhone kiadása.Használt műszaki cikk egyébként sem a befektetési tanácsadó kedvenc vesszőparipája.
-
#20584850
törölt tag
"2-3 évente cseréled akkor még kilehet szállni belőle, hogy a telefonnak van értéke és fejlesztesz is egy jobbra."
Ugyanannyit fizetsz effektíve, vagy még többet ha nem sikerül eladni:
5éves projekt:
veszel ma 150eFt-ért egy középtelót, 2év múlva ha szerencséd van, el tudod adni 50k-ért, amikor veszel egy újabbat megint 150k-ért, ami amortizálódik rajtad megintcsak 100k-t, összesen kiadtál 200k-t.Vagy most megveszed ezt effektíve 240k-40k ajándék = 200k-ért és olyan telód van az első 2-3évben is, mint amire a fentebbi forgatókönyv szerint csak a 2.körben van esélyed.
5 éves projekt?
5 év alatt nem fog elromlani a teló és mindig így leszel azt hiszed?
Azért bohóckodsz még mindig az s7-el mert szerencséd volt vele ha kijött volna pl egy alaplap csere hiba akkor már rég kuka lenne.
A mostani telóknál a hardver hibák egyre gyakoribbak 2 év gari alatt nincs gond de utána már ha kijön sokszor nem éri meg megcsináltatni a középkategóriás telókat. -
doooo
veterán
"de az a teló valszleg még 2év használhatóságot ráver erre."
Nem hinném. Se a szoftverfrissítések, se a hw nem indokolna ilyesmit. Na meg neked mondjuk, aki Samsungról váltana, nagy visszaesés lenne a tiszta Android (vagy mondjuk úgy, nagy változás, és gyanítom, még véletlenül sem jobb irányba). A garanciáztatásról meg hasonlókról nem is beszélve, lévén a Pixelek csak pár országban lesznek hivatalosan forgalmazva (ha mondjuk Németországban laksz, akkor ez nyilván nem akadály).
-
t72killer
titán
Inkább az innen onnan alkalmazások, mókolásos dolgok ami veszélyesek.
pl: Leszoktam takarítani a felesleges dolgokat a telefonról ADB-vel.
Az egyik topikban említettek egy alkalmazást ADB AppControl a neve.
Megvettem a fizetős változatát 7 euróért mert tetszett, hogy automatán leszedi számomra a sok feles dolgot pl közepes pucoláson és nem kell beirkálgatni ADB-be.
Mikor fizettem revolutal abban az időben a revolut egy 200 eurós (automata) feltöltést próbált indítani, előtte sosem csinált ilyet.
Mondom magamban gyanús nekem ez az egész így ezután, hogy bízzam meg a programba.Jobban ki kell nyitni a tárcát elsőre, de az a teló valszleg még 2év használhatóságot ráver erre.
Szerintem ilyen hosszabb távra felesleges tervezni mert teljesen elértéktelenedik a telefon.
2-3 évente cseréled akkor még kilehet szállni belőle, hogy a telefonnak van értéke és fejlesztesz is egy jobbra."2-3 évente cseréled akkor még kilehet szállni belőle, hogy a telefonnak van értéke és fejlesztesz is egy jobbra."
Ugyanannyit fizetsz effektíve, vagy még többet ha nem sikerül eladni:
5éves projekt:
veszel ma 150eFt-ért egy középtelót, 2év múlva ha szerencséd van, el tudod adni 50k-ért, amikor veszel egy újabbat megint 150k-ért, ami amortizálódik rajtad megintcsak 100k-t, összesen kiadtál 200k-t.Vagy most megveszed ezt effektíve 240k-40k ajándék = 200k-ért és olyan telód van az első 2-3évben is, mint amire a fentebbi forgatókönyv szerint csak a 2.körben van esélyed.
-
#20584850
törölt tag
A főszámlás bankos appom is fut a telón, és a franc se tudja, mit fognak az ügyes malware-írók kitalálni 1-2év múlva. Szóval ja, maradok a samunál.
Nem rettegek tőle, de évekig nem akarok foltozatlan telóval rohangálni. Az emaileimben is van egy rakás személyes adat, stb, francnak se hiányzik egy keylogger.Hogy miket tudnak a rosszfiúk, a pegazus, carrierIQ és Bundestrojaner sztorik elég jól ábrázolják.
#34: <-

Inkább az innen onnan alkalmazások, mókolásos dolgok ami veszélyesek.
pl: Leszoktam takarítani a felesleges dolgokat a telefonról ADB-vel.
Az egyik topikban említettek egy alkalmazást ADB AppControl a neve.
Megvettem a fizetős változatát 7 euróért mert tetszett, hogy automatán leszedi számomra a sok feles dolgot pl közepes pucoláson és nem kell beirkálgatni ADB-be.
Mikor fizettem revolutal abban az időben a revolut egy 200 eurós (automata) feltöltést próbált indítani, előtte sosem csinált ilyet.
Mondom magamban gyanús nekem ez az egész így ezután, hogy bízzam meg a programba.Jobban ki kell nyitni a tárcát elsőre, de az a teló valszleg még 2év használhatóságot ráver erre.
Szerintem ilyen hosszabb távra felesleges tervezni mert teljesen elértéktelenedik a telefon.
2-3 évente cseréled akkor még kilehet szállni belőle, hogy a telefonnak van értéke és fejlesztesz is egy jobbra. -
t72killer
titán
A pixel6-ot nézegetem, állítólag 650EUR-s áron jön egy 200EUR értékű fülessel ajándékba. Jobban ki kell nyitni a tárcát elsőre, de az a teló valszleg még 2év használhatóságot ráver erre.
-
Hallosz
senior tag
mindenféle droidos malware, ami már tenyészik a világban, mennyire találja meg és feji meg a számlát.
Vevő lennék egy ilyen malware appra, mert mindegyik kevésbé feji a számlámat, mint az asszony

Itt is :-) -
janeszgol
félisten
Az alternativaknal hianyolom a Nord 2-t. Kicsit erosebb hardver, gyorsabb toltes, fejlettebb BT szabvany, es azonos aron +2 GB ram, ha jol emlekszem.
Viszont szoftveresen ugye... Szoval nagyon jo ajanlat az A52s 5G. -
t72killer
titán
A főszámlás bankos appom is fut a telón, és a franc se tudja, mit fognak az ügyes malware-írók kitalálni 1-2év múlva. Szóval ja, maradok a samunál.
Nem rettegek tőle, de évekig nem akarok foltozatlan telóval rohangálni. Az emaileimben is van egy rakás személyes adat, stb, francnak se hiányzik egy keylogger.Hogy miket tudnak a rosszfiúk, a pegazus, carrierIQ és Bundestrojaner sztorik elég jól ábrázolják.
#34: <-

-
Donki Hóte
veterán
mindenféle droidos malware, ami már tenyészik a világban, mennyire találja meg és feji meg a számlát.
Vevő lennék egy ilyen malware appra, mert mindegyik kevésbé feji a számlámat, mint az asszony

-
Cecevok
tag
Szerintem jobb a kamerája. Nekem S9Plusz telefonom van (aminek jobb a kamerája, mint az S8-nak), a páromnak meg A52 5G-je van és az esetek 85 %-ában az ő telefonja jobb képeket csinál.
Különösen az esti felvételek esetén jelentős a különbség, nappali fényben kevésbé látható differencia.
A szenzorméret sokat számít esti/éjszakai felvételek esetén.
Az A52-nek 1/1.7" az S9-nek 1/2.55".
Ez lehet a jobb esti felvételek oka 😀 -
bostone
addikt
A Samsungnak ezzel kellett volna kezdeni.
-
#20584850
törölt tag
A támogatás fontos számodra akkor a samu a nyereő a 4 év biztonsági frissítéssel,
az oneplus 3 évet ígér. [link]
Ne adjuk már elő azt a nagy számla megfejést, mennyi példát tudsz rá felhozni?
Használod a revolut-ot akkor arra kisebb nagyobb összegeket teszel és az nem a főszámla... -
pusszycat
nagyúr
-
Doki42
őstag
-
t72killer
titán
-
Graphics
Jómunkásember
-
pusszycat
nagyúr
-
Graphics
Jómunkásember
Ha ismerkedni szeretnék a Samsunggal talán ár-értékben ez lenne a nyerő.
Mi 11 Lite 5G / NE még konkurense ennek.
-
szkaroly
őstag
Azt lehet tudni, hány év biztonsági frissítés van a oneplus-okra
? Nálam ez egy alapkritérium, mivel revolut, netbank, stb megy a telefonon, max 1évet húznék rá az utlosó folttól számítva. Ritkán cserélem a telefonjaimat, az elmúlt 13 évben most nyúzom a 3.adikat, de nagyon kéne már neki a csere.Az árat is évenkénti költségként számítom, ha egy teló bírja 5évig ÉS 4évig támogatás is van rajta, akkor azt 5évre veszem = 150eFt-ból lesz évi 30eFt. De ha csak 2évig jön rá folt, akkor 3évre veszem és máris drágább. Mindez ugye a vásárlás pillanatától számítva, szóval ha egy modell már 1éve a piacon van, akkor azt a support évet be is buktam...
Nekem revolut nincs, de az előző telefonomon Android 6 volt és a Raiffeisen app simán ment rajta.
-
t72killer
titán
. Flagshipet semmilyen gyártótól nem veszek, a 3év pedig soványka. Kb 1 éve néztem mi a helyzet, akkor is arra jutottam, hogy bár sok más gyártó telója jobb speckókkal rendelkezik, a támogatás miatt marad a csamcsung. -
ghiottone
nagyúr
Azt lehet tudni, hány év biztonsági frissítés van a oneplus-okra
? Nálam ez egy alapkritérium, mivel revolut, netbank, stb megy a telefonon, max 1évet húznék rá az utlosó folttól számítva. Ritkán cserélem a telefonjaimat, az elmúlt 13 évben most nyúzom a 3.adikat, de nagyon kéne már neki a csere.Az árat is évenkénti költségként számítom, ha egy teló bírja 5évig ÉS 4évig támogatás is van rajta, akkor azt 5évre veszem = 150eFt-ból lesz évi 30eFt. De ha csak 2évig jön rá folt, akkor 3évre veszem és máris drágább. Mindez ugye a vásárlás pillanatától számítva, szóval ha egy modell már 1éve a piacon van, akkor azt a support évet be is buktam...
Flagshipeknél: 3 fő verzió és 4 év biztonsági.
Nord/Nord CE: 2 fő verzió és 3 év biztonsági.
Nord N széria: 1 fő verzió és 3 év biztonsági.
forrás -
t72killer
titán
Pont a napokban jött el az idő, hogy az igen koros OnePlus 5-öst leváltsam és az A52s is benne volt a pakliban, de végül azon esett ki, hogy nem tud RAW-t menteni a kamera. Az elődmodellnél olvastam, hogy a third party appok előtt is zárva a lehetőség (legalábbis sok volt a crash és force close).
Btw OnePlus 8 lett belőle, egy árban futnak rendes garival (az más kérdés, hogy visszaküldtem elállási időn belül és vettem egy használt 1 hónapos 8T-t helyette, de az nem igazi előrelépés, csak egy facelift). Kamera szerintem eléggé hasonló teljesítményt nyújt, az A52s a középkategória csúcsa, OP8/OP8T pedig a flagshipek alsó szintje, van amiben egyik, van amiben másik a jobb. Viszont a hardver erősebb, több a RAM és a rendszerteljesítmény nagyon elbillenti a mérleget a OnePlus irányába nálam.
Azt lehet tudni, hány év biztonsági frissítés van a oneplus-okra
? Nálam ez egy alapkritérium, mivel revolut, netbank, stb megy a telefonon, max 1évet húznék rá az utlosó folttól számítva. Ritkán cserélem a telefonjaimat, az elmúlt 13 évben most nyúzom a 3.adikat, de nagyon kéne már neki a csere.Az árat is évenkénti költségként számítom, ha egy teló bírja 5évig ÉS 4évig támogatás is van rajta, akkor azt 5évre veszem = 150eFt-ból lesz évi 30eFt. De ha csak 2évig jön rá folt, akkor 3évre veszem és máris drágább. Mindez ugye a vásárlás pillanatától számítva, szóval ha egy modell már 1éve a piacon van, akkor azt a support évet be is buktam...
-
Stauffenberg
nagyúr
Pont a napokban jött el az idő, hogy az igen koros OnePlus 5-öst leváltsam és az A52s is benne volt a pakliban, de végül azon esett ki, hogy nem tud RAW-t menteni a kamera. Az elődmodellnél olvastam, hogy a third party appok előtt is zárva a lehetőség (legalábbis sok volt a crash és force close).
Btw OnePlus 8 lett belőle, egy árban futnak rendes garival (az más kérdés, hogy visszaküldtem elállási időn belül és vettem egy használt 1 hónapos 8T-t helyette, de az nem igazi előrelépés, csak egy facelift). Kamera szerintem eléggé hasonló teljesítményt nyújt, az A52s a középkategória csúcsa, OP8/OP8T pedig a flagshipek alsó szintje, van amiben egyik, van amiben másik a jobb. Viszont a hardver erősebb, több a RAM és a rendszerteljesítmény nagyon elbillenti a mérleget a OnePlus irányába nálam.
-
ricsmoka
tag
Na végre itt a teszt
-
TTomax
félisten
A 8/256-os verzió engem is érdekelne, hol vettél ilyet?
Amikor jött a telefon pár hete, néhány webshopban listázták de kb mindenhonnan elfogyott. Valószínűleg portugálból származtak, én a Dodomobilnál vettem a gari is hozzájuk szól, lévén kis hazánkban nem forgalmazott készülékről van szó.
-
Donki Hóte
veterán
Szerintem jobb a kamerája. Nekem S9Plusz telefonom van (aminek jobb a kamerája, mint az S8-nak), a páromnak meg A52 5G-je van és az esetek 85 %-ában az ő telefonja jobb képeket csinál.
Különösen az esti felvételek esetén jelentős a különbség, nappali fényben kevésbé látható differencia.
-
Donki Hóte
veterán
-
szubrutin
aktív tag
Szerintetek ennek jobb a kameraja, mint az S8asnak? Erdemes lenne lecserelni, most lesz 4 éves.
-
pusszycat
nagyúr
-
t72killer
titán
-
Doki42
őstag
Ha tudom előre....
Ennyi variáció, tiszta xiaomi
-
TTomax
félisten
Hmm, ez már sokkal jobban hangzik, úgy tűnik akkor csak szeretett szöszibohócunknak (Borisz) köszönhetem ezt a UK vodás kedvességet.
. Van rá 3 napom megálmodni, mert asszonypajti pont megy az óhazába...#7: az s7-nek is érzem már a végét, kicsit lódítottam azzal, hogy "ugyanolyan gyors", mint az a52 5g, ha 20-30 tabbal le van terhelve a chrome, az már sok neki, visszatöltöget, néha sima PH fórum betöltésénél megakad(
?). Ráadásul mostanára totál kifogyott a helyből, amit nem tudok értelmezni, mert a térképek, képek, stb mind microSD-re mennek, appokból pedig kinyírtam rengeteget.143.5-ért vettem 8/256ost szürkén....
-
t72killer
titán
-
pusszycat
nagyúr
Hmm, ez már sokkal jobban hangzik, úgy tűnik akkor csak szeretett szöszibohócunknak (Borisz) köszönhetem ezt a UK vodás kedvességet.
. Van rá 3 napom megálmodni, mert asszonypajti pont megy az óhazába...#7: az s7-nek is érzem már a végét, kicsit lódítottam azzal, hogy "ugyanolyan gyors", mint az a52 5g, ha 20-30 tabbal le van terhelve a chrome, az már sok neki, visszatöltöget, néha sima PH fórum betöltésénél megakad(
?). Ráadásul mostanára totál kifogyott a helyből, amit nem tudok értelmezni, mert a térképek, képek, stb mind microSD-re mennek, appokból pedig kinyírtam rengeteget.Lehet a hibás részt ignorálja azért. Meg maga a flash tároló is lassul idővel. Ezt én is észrevettem egy másik telon fogy a hely, mindig törölgetek.
-
t72killer
titán
Hmm, ez már sokkal jobban hangzik, úgy tűnik akkor csak szeretett szöszibohócunknak (Borisz) köszönhetem ezt a UK vodás kedvességet.
. Van rá 3 napom megálmodni, mert asszonypajti pont megy az óhazába...#7: az s7-nek is érzem már a végét, kicsit lódítottam azzal, hogy "ugyanolyan gyors", mint az a52 5g, ha 20-30 tabbal le van terhelve a chrome, az már sok neki, visszatöltöget, néha sima PH fórum betöltésénél megakad(
?). Ráadásul mostanára totál kifogyott a helyből, amit nem tudok értelmezni, mert a térképek, képek, stb mind microSD-re mennek, appokból pedig kinyírtam rengeteget. -
pusszycat
nagyúr
Szép dolog az erősebb SoC, csak ugye az a52 5g-t 350£-ért vettük ügy, hogy még egy kb 40-50£-ért eladható buds-ot is kaptunk mellé, ezt meg mindenféle ajándék nélkül adják 470£-ért.
Kell a családban még egy teló, de sztem inkább beleverek még 1 évet az öreg s7e-mbe (a fentebbi a52 5g asszonypajtásé, érezhetően nem gyorsabb, mint az öreg s7e-m).
Nekem pl. az S9+ tetű lassan frissiti az alkalmazásokat. A MI 10T vagy a MI 11 Lite-om 5 percekkel hamarabb végeznek. Jó mondjuk gyorsabb a wifi-juk is.
-
*RLaci*
addikt
Szép dolog az erősebb SoC, csak ugye az a52 5g-t 350£-ért vettük ügy, hogy még egy kb 40-50£-ért eladható buds-ot is kaptunk mellé, ezt meg mindenféle ajándék nélkül adják 470£-ért.
Kell a családban még egy teló, de sztem inkább beleverek még 1 évet az öreg s7e-mbe (a fentebbi a52 5g asszonypajtásé, érezhetően nem gyorsabb, mint az öreg s7e-m).
Telenornál 138e kártyásan.
-
t72killer
titán
Szép dolog az erősebb SoC, csak ugye az a52 5g-t 350£-ért vettük ügy, hogy még egy kb 40-50£-ért eladható buds-ot is kaptunk mellé, ezt meg mindenféle ajándék nélkül adják 470£-ért.
Kell a családban még egy teló, de sztem inkább beleverek még 1 évet az öreg s7e-mbe (a fentebbi a52 5g asszonypajtásé, érezhetően nem gyorsabb, mint az öreg s7e-m).
-
szkaroly
őstag
-
*RLaci*
addikt
Volt nálam egy hétig, jól sikerült modell. Szerintem ez most a középkategória legjobb vétele.
-
Dayerdroid
tag
Ez jó lesz nekem. 😁
-
Donki Hóte
veterán
Ütős ajánlat
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
15888 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Melyik tápegységet vegyem?
- Parfüm topik
- Hardcore café
- Háborút indított a Google az AI árak ellen
- Samsung Galaxy A55 - új év, régi stratégia
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Pajac: Kínai
- Xiaomi 17T - T-modell
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- További aktív témák...
- Xiaomi 14 Ultra 16/512GB Újszerű,Kártyafüggetlen,Dobozos,Tartozékaival. 1 Év Garanciával!
- Apple IPhone 16 pro 128GB nagyon szép állapotban akksi 90% 2027.11.21-ig garis
- Apple IPhone 16 Pro Max 512GB Kártya Független 2027.10.28-ig garis
- Apple iPhone 13 Pro 256GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 13 Pro 256GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Újszerű Dell Latitude 5420 - i5 1145G7, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Felsőkategóriás Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! Z790 / I5 14600KF / 4070Ti Super / 32GB DDR5
- AKCIÓ! 1TB Samsung 980Pro NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Pro 1TB Natural Titanium -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5048, 97% AKKSI
- Xiaomi 13 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Firmware letöltése
Köszönöm!


Itt is :-)
? Nálam ez egy alapkritérium, mivel revolut, netbank, stb megy a telefonon, max 1évet húznék rá az utlosó folttól számítva. Ritkán cserélem a telefonjaimat, az elmúlt 13 évben most nyúzom a 3.adikat, de nagyon kéne már neki a csere.
Dr Bubo
