Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Hali!
1. Nézd, én szeretek segíteni másoknak, többek közt azért is, mert annak idején nekem nem segített senki, pedig sokszor rengeteg időt spórolhattam volna vele.
(Egy (akkoriban) 300 lelket számláló településről származom, ahol nem hemzsegtek az informatikusok, meg a programozók, meg évekig az egyetlen "számítógép" az egy C64-es volt az egész faluban
)
Azzal sem foglalkozom, hogy valaki jó arcnak tart vagy sem, nem várok el senkitől elismerést, nincs feltűnési viszketettségem...2. Abban teljesen egyetértek Veled, hogy az nem jó megoldás, ha egy feltett kérdésre, forráskóddal válaszol az ember. Az, hogy most több forráskódot látsz tőlem, az csak "véletlen". (bár véletlenek nincsenek
)
A HSZ-oknak is van előzményük, nézzük CellPeti-t. Ha visszaolvasol, akkor látnod kell, hogy Ő a tudásához mérten megpróbálkozott elkészíteni a progit, kérdezett, javította amit kértem tőle, azaz kitartó és türelmes volt.(Ez számomra is fontos, akárcsak számodra). De eljutott egy olyan pontra, ahol kell az a kis "lökés". Biztos vagyok benne, hogy a forráskódnak köszönhetően, sokat tanult, látja hogy jó irányba halad, jól áll neki egy feladat megoldásához stb, és belátja, hogy a kitartásnak, türelemnek lesz eredménye.KisKatus esete teljesen más: [Előzmény]
Bárki, aki elolvassa ezt HSZ-t, két dolgot tehet, vagy segít vagy nem. A kérés egyértelmű.
Megnéztem, KisKatus nem tartozik abba a kategóriába, aki minden héten azt kéri, hogy valaki írja meg helyette a progikat.
Én nem szoktam senkit bírálni. Mondhattam(vagy gondolhattam) volna, hogy "biztos egy lusta dög, egész évben nem tanult semmi, buktassák csak meg...stb".
Csak ehhez nincs jogom, nem beszélve arról, hogy mekkorát tévedhet az ember.
A legtöbbet a felkommentezett forráskóddal tudtam segíteni neki.3. lehet, hogy hihetetlen, de én sem segítek mindenkinek. Priv-be több emberkének is segítek Pascal, C ill. Assembly-ben. Volt pár arc, akinek sürgősen kellet a segítség, de írtam hogy válaszoljon, módosítson ezt-azt. Nem válaszolt. Majd egyszer váratlanul megint feltűnt, hogy megint gyorsan kellene kód.
Na, akkor szépen megírtam neki, hogy keressen más emberkét kódot írni, engem meg felejtsen el.4.Én is tisztában vagyok vele, hogy pl Informatikus-képzés, hát nem épp a legjobb...
Persze vannak nagyon jó sulik is.
Régebben láttam olyan hirdetést, amiben Informatikust kerestek, a végére meg oda volt írva nagy kiemelt betűkkel, hogy az xxxxxxxxx intézményben végzettek kíméljenek!Fire.
Új hozzászólás Aktív témák
● olvasd el a téma összefoglalót!
● ha kódot szúrsz be, használd a PROGRAMKÓD formázási funkciót!
- PNY GeForce RTX 5060 Ti 16GB EPIC-X RGB Overclocked, Triple Fan
- újszerű iPhone 16 Pro Max 256GB white titanium fehér titán független Apple 2 év garancia ajándék tok
- szinte új 13 hüvelykes MacBook Air M4 512GB SSD midnight éjfekete Apple 3 év garancia
- új aktiválatlan Apple Watch SE 3 GPS 40mm csillagfény alumíniumtok Apple 1 év garancia
- újszerű iPhone Air 256GB sky blue égkék független Apple 1 év garancia
- utolsó - Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 18" - Intel Core Ultra 9 275HX, 64GB, 2TB SSD, RTX 5090
- HIBÁTLAN iPhone 11 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4411, 100% Akksi
- 174 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070Ti (ELKELT)
- Lenovo ThinkPad // T - Széria // X1 carbon // X1 Yoga 2-in-1 // és a többiek... 3-12. gen.
- í kilenc! AKCIÓS PRECÍZIÓS KÉSZÜLÉK! 7670 i9-12950HX 64GB RAM 1TB SSD Nvidia RTX A3000 12GB 1 év gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
)



