Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bgabeen

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lamax Sounder2-vel van valakinek tapasztalata?

    Teszteken jókat mondanak róla, de itt nem találtam róla infót, viszont azt látom, hogy a Motion Boom és Plus ami ajánlott a részetekről, de elektronikai terméket szívesebben rendelnék Magyarországon jelen lévő üzletből korábbi rossz tapasztalat miatt.

    Jelenlegi JBL GO-t váltana, nagyrészt lakásba használva és a szobák között gyakori mozgatással, így nem a "nagy hangerő", hanem inkább a szebb hangzás lenne a cél.
    99%-ban bluetooth-on keresztül hallgatnék rajta spotify-n zenét (pop, r&b, elektronikus).

    Elsődlegesen ilyen 30000 ft-ig keresek, de ha érdemi ugrást eredményezne, akkor ilyen 50000 ft-ig is elmegyek, de annál többet nem áldoznék rá. Itt ugye már beesik a képbe a JBL Flip 6, amiről jókat írnak és nálunk igen felkapott márka, viszont boltba meghallgatva a Sounder2 és Flip 6 között bár hallom a különbséget a Flip 6 javára, de nem egyértelműen annyit, ami nekem egyből indokolná a közel dupla árat, de a boltba ugye elég sok a mellékzaj.

    Szóval Sounder2-ről mi a véleményetek?
    Mit ajánlanátok helyette 30000 ft-ig?
    Ha 50000 ft-ig kitolnám a keretet érdemi előrelépést érhetnék-e el és ha igen mivel?

    Előre is köszi a segítséget :R

  • Bgabeen

    csendes tag

    válasz carl18 #14525 üzenetére

    Köszi a választ és az Edifiereket már néztem is, de pont az akku hiánya miatt engedtem el, mert alapba lakáson belül naponta akár többször is mozgatnám, ami egy akkus esetében egyszerűbben kivitelezhető. 😕

    (A legyen egy helyen, és tekerjem fel a hangerőt, az nem igen opció 😅 )

    De az említett Evolveora rákeresek.

Új hozzászólás Aktív témák