Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Mauzes #11596 üzenetére

    +1

    Ahogy azt már én is korábban megírtam a "tuti", mindent vivő cucc a kettő keresztezéséből születhetne meg.
    A Motion+ "zeneibb" (vagy ha nagy szavakat akarok használni, akkor hifi-sebb) hála többek között a dóm magassugárzóknak. A codec támogatás is komolyabb: aptX, sőt - elvileg - aptX LL. A Boom sokkal mélyebbre tud menni, de kevésbé "csilingelő", ill. "tiszta" a hangzás. Kültéren - a jelentősen nagyobb passzív membránoknak köszönhetően - is jobban muzsikál, mint a Plusz. Utóbbi - kialakításából adódóan - az elhelyezésre is érzékenyebb.
    Összefoglalva: zene, ízlés (több basszus vs. tisztább hangzás), és felhasználás (kültér vs. beltér) függő.
    Ha egyszer az Anker megcsinálná a két hangszóró ötvözését, akkor szerintem az egy igazi HK Go+Play konkurens (killer?) lenne.

    #11595 betegphiu
    "Az áruk viszont ugyan az."
    Volt. Én most azt látom, hogy a Boom hol picit, hol pedig jelentősen drágább. A tény pedig, hogy egy ideje eltűnt a lengyel raktárból még tovább drágítja ...

    OFF
    Srácok, van valakinek konkrét, friss infója azzal kapcsolatban, hogy hogyan is alakul majd a vámkezelés július 1-től? Mindjárt itt van, és ehhez képest rohadt nagy a kuss.

Új hozzászólás Aktív témák