Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dArk-

    csendes tag

    Aaaa, nem latogatjatok a bitcointalk forumot? :)

    Az elso sajtokozlemenyben irtak valami olyasmit. hogy a Jalapeno egy kavemelegitore fog hasonlitani. Nem igazan tudtam hova tenni, de az emlitett forumon a BFL megerositette, hogy egy mini fozolaprol van szo. Szamolja a hash-eket, es kozben melegen tartja a bogred. Itt irtak azt is, hogy ha csak banyaszni akarsz vele akkor csak USB-re van szuksege, kulso tapot csak a melegito funkcio igenyel. Innen az 5W fogyasztas, es akkor meg nem beszeltunk azokrol akik tovabbi takarekossagbol olcso USB-s routereken hasznaljak a mostani FPGA-kat. Egy 8.000 Ft-os TP-LINK (ami pl. nepszeru mining host) szerintem jo ha 500mA-t lead az USB portjan, es ez mar csak 2.5W.

    A pre-ordereket ugy fogjak teljesiteni, hogy minden nap postara adjak a legyartott mennyiseg felet beerkezesi sorrendben, a masik felet pedig sorsoljak a teljes varolista kozott. Igy van nemi eselye azoknak is, akik a lista vegen vannak.

    Nem nagyon van most idom elotoruni, de mintha lattam volna hivatalosan bejelentett delayt is jovo februarig.

    Es meg egy erdekesseg. Az egyik legnagyobb banyasz vallalkozas bejelentette, hogy a folyamatos kesesek / hitegetes miatt nem hajlandoak bitforce termekekre valtani, inkabb kivarjak a 28nm-es FPGA-kat. Ezek elmeletileg megkozelithetik az ASIC unitok sebesseget es fogyasztasat, de ha becsodol a bitcoin biznisz nem valnak papirnehezekke :)

Új hozzászólás Aktív témák