- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen videókártyát?
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- Melyik tápegységet vegyem?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Milyen monitort vegyek?
- Everest / AIDA64 topik
- SD memóriakártyák (SD, SDHC, SDXC, micro SD)
- Milyen billentyűzetet vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Vassili_Zait
senior tag
Üdv! Ennek a topicnak az a címe hogy bios topic... Ezért bátorkodom feltenni a következő kérdéseket, hátha itt vannak hozzáértő emberek. Szóval. Nekem egy (gyári)INTEL D945PLRN alaplapom van amin végrehajtottam egy express bios frissítést 0.50verzióról 0.97 es verzióra.
És igazából a Biost csak most néztem meg tüzetesebben. van egy pár funkció amiről fogglmam sincs micsoda. Ezekre árnék választ.
Az első a BURN-IN MODE amely előtt felhívják a figyelmet arra hogy a proci károsodhat és hogy erre a warranty nem érvényes. Lehet ilyeneket állítani benne hogy burn-in mode host type (positive/negative),burn-in mode percentage (1től 4ig) , PCI burn-in mode (default/40 40 MHz)valamint PCIExpress bur-in mode(def/101,32Mhz/102,64Mhz,...+1,32Mhz ként)?
Mire jó a SW Single Processro mode?
Mire jó a PCI Latency Timer?
Mi az a HPET?
Ja naggyából ezekre.
És még esetleg arra hogy ha Kingmax 512 ramom van 2 db 533Mhz akkor hogyan kell és húzni és meddig lehet úgy hogy még stabil maradjon a rendszer? Kell rá hűtés?
Előre is köszi!
Új hozzászólás Aktív témák
- HP ProDesk 600 G4 i3-8100 8GB 256GB 1 év garancia
- BESZÁMÍTÁS! 4TB Seagate Skyhawk ST4000 SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Pro 16 M1 Max 32GB RAM 1TB SSD notebook garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 9060 XT 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


