Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    Nem értem, épp ennél a cikknél mi a legtöbb ember problémája. Rövid, és? Ez egy hír? Miről? Hogy az Intelt megvádolták egy szabadalom ellopásával (még magyarul is le van írva, hogy miről szól ez a szabadalom). Amúgy meg nem jogerős a döntés, szóval szerintem felesleges is ettől sokkal hosszabban ragozni. Mert majd max. annyi lesz a vége, hogy "hja, bocs, tárgytalan az egész!"'.

    Szeretek olvasni, szoktam is, de a baromi hosszú, vagy feleslegesen hosszú cikkeket én se szeretem. Az Indexen meg a Telexen is sokszor az az érzésem, hogy amikor már jó sok perce olvasok, és kezdem unni (=nem érek rá sajnos, hogy végigolvassam), megnézem, hogy milyen messze van még a vége, és amikor meglátom, hogy MÉG 3-5 oldal, akkor félbehagyom. Szóval megérte. :U Azoknál tutira karakterre fizetnek.

    Többnyire amúgy az itteni teszteket is csak végiggörgetem, megnézem a grafikonokat, a konklúziót, meg a specifikációkat. Olvasson el 5-10 oldalt az, aki időmilliomos vagy munkanélküli. :U Én egyik se vagyok.

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák