Új hozzászólás Aktív témák
-
kchris78
veterán
válasz
formula01 #1287 üzenetére
"Szóval... "
Katasztrófa
.
Mondjuk azon én is elgondolkoztam már hogy megjelent az USB-C. Sok ember rácsattintja külső kijelzőre játszani. HA nincs HUB akkor nem lehet egyszerre tölteni és kijelzőn a telefon. Gyorsan lemerül - gyorsan szaporodnak majd benne a töltési ciklusok és tényleg gyorsan lehet majd aksit cserélni.
-
kchris78
veterán
válasz
formula01 #1140 üzenetére
Igen
. Mondjuk most "menő" ilyen kütyüket venni, amikor egyetem alatt vettem a windows ce gépet meg a nokia7110 IrDa-n összelőve beléptem a Neptunra RDP-vel és jelentkezgettem az órákra, úgy néztek rám az IC-n (vonat) mint ha földönkívüli lennék... Érzésre akkor amennyi az átlagfizu volt drágábbak voltak ezek a cuccok. (emlékszik még valaki a nokia communicator áraira? vagy pl a psion 5mx illetve a színes psionokra, bár azok inkább tabletek voltak)
-
judas13
addikt
válasz
formula01 #1117 üzenetére
Igen. Gyanús is volt nem kicsit. Milliós darabszámoknál mindig is lesz néhány úgymond hibás termék.Vagy ami annak látszik
M1995
Szeretem a minimet, annyira észrevétlenül hordható, hogy nem egyszer történt már meg, hogy keresnem kellett a zsebeimben, hogy nálam van-e egyáltalán? Használt közben, olvasásnál egyebeknél persze nálam legalábbis már érződik, hogy kicsi. Valamit valamiért persze...de váltanom kell(ett) egy nagyobb kijelzőre...
koxx
Ennyi
problem solved
-
zsoltyyy
senior tag
válasz
formula01 #834 üzenetére
i12 30p alatt 50%ra tölt 0ról. Ez egy munkanapot lazán kihúz, de persze biztos van olyan ember akinek ez kevés, nem is erről van szó, de szerintem a nagy átlagnak ez elég.
Pár példa:
s23: 25W wired, PD3.0, 50% in 30 min
s23 ultra: 45W wired, PD3.0, 65% in 30 min
z fold 5: 25W wired, 50% in 30 min -
válasz
formula01 #795 üzenetére
„Igen, pontosan ez a helyzet.”
Köszönöm a visszajelzést.
Ami a tokokat illeti, az én tapasztalatom nagyon vegyes. Döntő többségében az átlátszó tokok bizony hajlamosak sárgulni, akad üdítő kivétel, de ez ritka. Említetted a Samsung Galaxy S7 típust, ilyen nekem is volt és nagyon kedveltem, ahhoz anno egy Nillkin tokot választottam, ami bő egy év alatt még nem mutatta a sárgulás jeleit. Sajnos, a típusára már nem emlékszem.
Ami a félreértést illeti, nem az volt vele a probléma, hogy megtörtént (hiszen bárkivel előfordulhat, velem is), hanem a reá adott rosszindulatú, haszontalan, a közösséget romboló cinikus reakció, ami nem egyszeri eset, hanem hosszú évek óta folyamatosan így ír az illető. Ami rossz a fórumnak, mert sehova sem vezetnek az ilyen gúnyos posztok.Node, inkább lapozzunk tovább.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
ma Idén is négy új készülék érkezett őszre, Ultra helyett maradt a Pro Max, nagyobb változások minden modellen.
- Melyik tápegységet vegyem?
- Lightyear - befektetési app
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Milyen TV-t vegyek?
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Android szakmai topik
- Politika
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Jövőre ismét csak három Galaxy S csúcsmodell lesz?
- Házimozi haladó szinten
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A25 5G 6/128GB, Mgekímélt, Kártyafüggetlen, Töltővel, Dobozzal, 1 Év Garanciával!
- Apple iPhone XR 128GB, Akku: 100%, Megkímélt, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Új, csak kibontott iPhone 13 128GB király áron !!!
- Apple Iphone 14 Pro Deep Purple Gyári független készülékem váltás miatt eladó
- új, bontatlan, iPhone 14 gyárilag kártya-független, apple világgaranciával
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép játékra! I7 6700K / 32GB DDR4 / RTX 2060 / 500GB SSD
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i3 10105F 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest