Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    félisten

    válasz Shadowguard #56 üzenetére

    Na akkor ezt még hanyagolom, idáig az előző hsz-ben említett Hunchback volt az egyetlen medium, amivel találkoztam

    :Y
    Az alap, saját kis BlackJack is Medium Mech. ;)

    Én egy Panther (PPC és LRM-5) / Vindicator (PPC és LRM-10) / Blackjack (2x Large Laser és 2x Medium Laser, de sajnos elég sokat túlmelegedett) / Shadow Hawk (AC/5, LRM-10, MedLaser) csapattal estem neki, és bizony elég ciki volt a végén, gyakorlatilag mindegyik Mech-em nagyjavításra szorult, belső sérülésekkel, plusz két Mechwarriorom tett egy hónapos látogatást a gyengélkedőre...

    de az sem standard mech volt: hacsak nem tévedek nagyot hiányzott róla a gépágyú, helyette plusz medium lézerek voltak.

    Nekem nemrég sikerült egy ilyen HBK-4P-t szereznem, és igazából csak az a bajom vele, hogy már van nehezebb Mech-em nála. Mert 8 MedLas-errel felszerelve (a small lasert leszereltem, annyival több páncélt raktam rá) brutális közelharcos (ha nem Desert vagy Martian területen van a harc). Ezért félre van rakva, ha a Catapult K2 és/vagy a Dragon kiesik, mert Meatshieldnek nem rossz. Szóval az nagyon jó kis Mech! :C

    Akkor ezek szerint nem nálam van a hiba... Mondjuk kicsit szíven ütött, mert pont a küldetés végén fagyott ki miatta a játék és nem volt mentésem, csak a harc elejéről.

    Nekem is kifagyott egyszer, de én minden kör elején mentek, zűrösebb harcoknál minden egyes fordulóban.

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák