Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz Cifu #152 üzenetére

    Mindenhol lassú, egy betöltés nálam percek kérdése. A harcok után is jó két-három perc, amíg újra az Argo-ig visszatölt.

    Nem szoktál gyakran visszatöltögetni? :D Tegnap direkt megnéztem, 11 sec alatt töltött vissza az Argo küldetés után, olyan 3ésfél-4 óra játék után. Aztán volt egy ritka szívatós küldetésem 2 LRM carrierrel és egy mocskos sensor lockos enemyvel, ahol kellett pár visszatöltés. Így is kopott a páncélzat (és néhol a váz is), de megúsztam sérülés nélkül. Bele sem merek gondolni mi lett volna ha nem csak kalózok...

    Mondjuk az már tényleg érdekelne, hogy az ellenfél kap-e valami módosítót a fejlövés esélyére. Néha produkál olyanokat a játék, hogy csak meresztem a szemem-> tegnap Panther képernyőn kívülről PPC-vel pilótafülkét lőtt, majd az utána érkező rakétasorozatból szintén kaptam egyet a fülkébe. Én még földön fekvő ellenfelet sem tudom így eltalálni Called shottal, mint ezek engem rendszeresen... Mondjuk random van, mikor összejön... Szigorúan csak valami light mech ellen, nehogy már jó legyen :DDD

    Viszont tegnap esett egy LRM15++, ami azt mondja, hogy +2 damage... Jól értem, hogy ez 6x15 sebzést jelent egy sorozatra? Tudnám díjazni a dolgot.

    Mechek terén érdemes olyan generált (nem kampány fővonal) harcoknál újra indítani, ahol az elején látok az ellenfelet.

    Ilyen van? Én lassan az ezredik napnál járok, de még soha nem láttam induláskor az ellenfelet. Már az is ritkaság, ha első sprintre szenzortávolságba érek.

    Nálam eddig érdekesen alakulnak a mechek... Van három full ON1-V (másik verziót még nem is láttam), 3 ugyanolyan Quickdraw (nem tudom melyik verzió) és tegnap este sikerült összeraknom egy Black Knightot. Ezen kívül egyszer találkoztam Catapulttal, Jaegerrel és Cataphracttal. Meg minden Thunderbolt verzióból van rész, de egyet sem tudtam összerakni. Dragont és Grasshoppert még nem is láttam, pedig az utóbbira pályáztam nagyon. Ki akartam próbálni a lángszórót ;]

Új hozzászólás Aktív témák