- Az AI-piac kivégezte a Micronhoz tartozó Crucialt
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- TCL LCD és LED TV-k
- Ha a koreaiakon múlik, még évekig ingünk-gatyánk rámehet a memóriákra
- Pánik a memóriapiacon
- OLED TV topic
- Vezetékes FEJhallgatók
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Milyen egeret válasszak?
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
Új hozzászólás Aktív témák
-
Speed®
titán
válasz
blancpain
#5386
üzenetére
Sejhaj..itt jön az amit mindig mondunk a halkítással kapcsolatban: teljesen passzív gép nincs, ill. van, csak nem sokáig működik x) Kell a huzat a házba, főleg, ha a procidon mondjuk egy passzív Ninja ül. Ugye nem?

A hőfok elméletileg 125°Cig nem halálos, gyakorlatilag simán hibázhat 90°C körül is, nincs előírva, hogy mind az 514 millió tranyó bírja a strapát

Fűti persze a körülötte lévő cuccokat is, főleg a RAMok sülhetnek szépen ott a borda alatt a kártya elején. Próbáld ki, akassz egy ventit rá, szerintem lemegy 50°C körülre terhelve..jók ezek a passzív karik, de ha az ember nem olvassa el az ajánlást (jól szellőző házba!) a dobozon, kellemetlen meglepi érheti..
A magórajel lejjebb vétele nem igazán segít, ha a hozzá tartozó feszültség nem (márpedig nem) változik. A megoldás: egy venti, akár 5Vra kötve is.
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Linux kezdőknek
- Android játékok topikja
- Jövedelem
- Az AI-piac kivégezte a Micronhoz tartozó Crucialt
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- BMW topik
- Fotók, videók mobillal
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Milyen légkondit a lakásba?
- További aktív témák...
- Xiaomi Redmi 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3996, 100% Akkumulá
- 159 - Lenovo LOQ (15APH8) - AMD Ryzen 7 7840HS, RTX 4060
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad P52s - i7-8G I 16-256 v. 32-512 I Nvidia I 15,6" FHD I W11 I Cam I Gari!
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5500 / RX 5700XT 8GB / 32GB DDR4 / 500GB SSD
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest





