Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz dethroner #875 üzenetére

    ASRock 970 extreme 3 ~20k: ajánlották anno az alaplapos topikban is, sokan használják. Tuningra is alkalmas, egy VGA-s rendszerhez.
    ASUS M5A97 R2.0 ~21k: tuningról nincs még itt infó igazán -sztem ez sem lesz tuning bajnok-, elvileg ez nem is melegszik már.
    ASRock 970 extreme 4 ~23k: minden féle jóságok, Firewire, stb... persze ha nem kell, akkor minek. Tuningos deszka, CF és SLI támogatás, igaz csak 16/8
    ASUS M5A97 EVO ~24k: ez is melegedős, ennyivel többet nem tud, mint a síma R2.0 sztem...
    ASRock 990 FX extreme 3: ~25k: még több minden, 16/16 CF és SLI, ha két VGA-t akarsz...

    Ugyan azt tenném, mint korábban, amikor az alaplapos topikban Miresz úr és a többiek segítségével keresgéltem: nekem egy VGA-hoz elég bőőőőven az extreme 3. Sajnos az utolsó példány jött, hibás volt. Kicserélni a jelenlegi ASUS M5A97 lapomra tudták csak, így ez lett. Mostani árakkal extreme 4-el próbálkoznék, felszereltség és az ár miatt nagyon jó. De alaplapos topikban okosabban megmondják a tutit :)

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák