Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz MKLS #856 üzenetére

    Nekem meg pont xubuntuban működik mindig ez a funkció rendesen és mindenhol máshol szarakodnom kell vele.
    A mostani arch telepítésem is nagyon frankó, egy két bugot leszámítva.
    Ami lehet annak eredménye, hogy nem tudok mindent rendesen beállítani, de akkor is zavaró.
    Pl képernyővédő vlc-vel nézett film esetén nem kapcsol be, ez működik is, egyéb esetben tíz perc tétlenség esetén bekapcsol.
    Viszont akkuról használva a laptopot 10 perc után beindul, ha filmet nézek.
    Még ez sem lenne akkora baj, de az már annál inkább, hogy ha visszadugom a töltőt és úgy nézem a filmet akkor is megmarad a 10 perces képernyővédő indítás, egész addig míg a gépet töltőről üzemelve újra nem indítom.
    Aztán az még idegesítőbb, hogy adott programok fogják magukat és csak úgy bezáródnak.
    Pl amarokban ráindítok egy másik zenére és hopp, kilép. Vagy nem is kell nekem, olykor simán next track-re lépésnél is kilép. És ezt nem csak az amarok hanem más programok is csinálják, ráadásuk nem csak kde-s hanem minden egyéb, platform független tehát a dolog.
    Pedig nagyon tetszene az arch, de nekem így többnapos összetákolás után is legalább olyan bugos mint az ubuntu, csak épp mások a bugok.

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Új hozzászólás Aktív témák