Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CrAzY88

    aktív tag

    válasz Gabesz87 #2333 üzenetére

    Szerintem felesleges ki-be kapcsolgatni, ha közelben van a telefon akkor amúgy sem fogja használni.
    Az a tapasztalatom hogy frissen beüzemelt AW merül mint a Titanic az első pár nap és idővel szépen beáll, 1 hónapja vásárolt U2-m is ezt csinálta illetve az elődje is.

    Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch U2, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

  • CrAzY88

    aktív tag

    válasz Noxy #2336 üzenetére

    Megmondom őszintén, nekem már nincs mindig energiám a körülöttem lévők számára századjára elmagyarázni hogy Bluetooth, wi-fi, és az alkalmazások kilövése puszta önszívatás. Most a topiktárs látta volna kárát annak hogy néha már én sem teljes értékűen adom tovább a tudást, ha nem egészítetted volna ki ezzel az apró, de fontos infómorzsával. :K

    De ez nem a kolléga személye ellen irányult.

    Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch U2, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

  • CrAzY88

    aktív tag

    válasz Imy #2411 üzenetére

    Ebben az ökoszisztémában biztos hogy jól ki fog teljesedni, ha ez az ökoszisztéma nekem nem lett volna a döntés pillanatában, akkor Instinct 2 Solar lett volna az hót' sicher.. Csak ugye ami van az egyikben...
    Nálam most már lelki béke van, remélem neked is be fog válni, és nálad is az lesz!
    Ha esetleg mégsem jönne be, én Garmira szavazom :DDD

    Akku-töltés fétisem/undorom/félelmem van szinte mindig hogy valamim le fog merülni. Na a telefon miatt nem aggódom már mert rajtam van az U2 ami azért egy húzos bulit akkor is végig visz LTE üzemben, ha a telefon már kidőlt mert pl nem töltöttem spontán buli előtt. :))

    [ Szerkesztve ]

    Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch U2, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

  • CrAzY88

    aktív tag

    válasz xhege #2415 üzenetére

    Az AW-hoz képest tényleg fapad, és persze mindkét eszköznek más az erőssége, célcsoportja.

    Remélem az Apple tervei között szerepel a kijelző alatti napelem, legalább hatótávnövelésnek.

    Igen, a nagyobb verziók (Max, Plus) meg nagyon jók a piacon ha nem a legjobbak, csak nekem nagyok. Azért is babusgatom még mindig a 12 Mini-t.

    Imy: Igen, a Garmin felett talán a design miatt is csúszhattam el... Van nekem 2 G-SHOCK-om is, szóval nem idegen nekem ez a küllem, de okosórát nem csak munka és sport alkalmával veszek fel, viszont egy AW tud elegáns is lenni a maga ligájában, picit még az Ultra-ba is bele lehet hunyorogni annyi eleganciát ami elégséges lehet a hétköznapokban (megfelelő számlap+szíj kombó).

    A Telefon aksik meg nőnek- és nőnek az energiasűrűséget ill. kapacitást illetően (és a méretet se hagyjuk ki), de sajnos ezzel együtt az energigény is csak nő mint a gomba. Sajnos ezért sincs értelmezhető méretű okostelefon, csak tepsik meg téglák. Ugye a Mini-re is ment a panasz akár itt a fórumon is hogy hamar merül. Pedig a matek kiadja hogy ezek már nem 700 mAh-s aksik közel ugyan abban a méretben, hanem a többszöröse (i4 volt azt hiszem 1350, egy Nokia 3310 meg 650 mAh-s).

    Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch U2, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés