Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    Sziasztok. egy ismerősöm hozott egy 2011-es macbook pro-t amire egy szakbarbár vélhetően windowst akart telepíteni,első bekapcsoláskor ez a kép fogadott:
    Nos, életem második macbook-ja, az elsőt több éve javítottam, hasonló próbálkozással, csak a nem volt kiherélve....
    A gyári háttértár és szerintem a gyári memóriákat is kiherélték belőle, mert 60gb-os v300as kingston sssd van most benne és 2db 4gb-os sk hynix ram... az internet recovery elindul, de a telepítőt már nem hajlandó elindítani...plusz flux nyomai vannak az alaplapon a gpu körül....
    Próbáltam pendrive-ról is, transmac-el feltenni 1 high sierra telepítővel, de a boot menüben(alt gombbal) nem hozza fel...
    Plusz ai szépíti a dolgot, hogy az akkupakk teljesen 0-s cellákat tartalmazott, most azokat kicseréltem,hogy lássa rendesen az akkut, de így se indul semmilyen telepítő... próbáltam a kiadáskorit is(shift+alt+cmd+r) meg próbáltam a legfrissebb rendszert is(alt+cmd+r), de egyik sem indul....
    Szeretné az ismerős eladni, de jelenlegi állapotában csak alkatrésznek alkamlmas...
    Valakinek valami ötlete esetleg?

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák