-
PROHARDVER!
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
stigma
addikt
Szaiasztok. Topicot nézem egy ideje és az alábbi telefonokat találtam meg ami nekem kellene kb 50k-ig bezárólag, HD kijelzővel 1GB rammal és sok egyéb extával. Ti melyiket választanátok átlag felhasználásara az alábbiak közül,napi 2-3 óra nyomkodásra max:
- Xiaomi Redmi 1S
- ZTE V5 redbull 1GB vagy +5-8k ért 2GB-os verzió
- Lenovo S660
- Huawei P6Ezen felül kérdésem lenne még mert ezen árban vagy picit olcsóbban ki tudónak hozni egy Nexus 4-es telót ebből az árból.
Ki mire szavazna, illetve írhattok újabb kínai/nem kínai használt telót is.
Segítséget előre is köszönöm.
-
stigma
addikt
Sziasztok!
Ha szigorúbban az alábbi paraméterek között maradunk ki mit ajánl 30k környékén? (max +5k lehet a difi)
-HD felbontás
-4 mag
-normális Custom rom támogatás(Miui,AOSP,CM...)
-1 GB RAM
-max 4,5 vagy 4,7 "-os kijelzőDoogee DG350 vagy Jiayu bámely típus, Lenovo, Zopo, ZTE bármi márkának állok elébe, Huaei Y300-at szeretném leváltani!
Segítséget előre is köszönöm!
-
stigma
addikt
Hi, Ismerősőmnnek van egy Kínai THL W11-es telója ami tökéletesen működött de bemondta az unalmast sajnos, és az alábbi hibajelenség volt nála:
Fent nevezett telefonom először elkezdett vacakolni és állandóan újraindult. Egyszer aztán nagyon nehezen indult újra, sosem jutott tovább az android betöltéséig. Mikor végre beindult, egyik Sim-en sem volt térerőm. Erre visszaállítottam a telefont a gyári beállításra. Utána pár napig működött aztán kezdődött elölről. Ez addig ment, míg végül már semmit nem csinál. Be sem lehet kapcsolni, a kijelző sötét, a töltésjelző LED sem világít.
Van rá esély, hogy meg tudja javítani?Mit mondjak neki, van valami ,,orvosság" hogy meg lehessen babrálni vagy menjen inkább vissza Kínába?
Segítséget előre is köszönöm!
-
stigma
addikt
válasz
BullZeye #35981 üzenetére
Nekem jó lesz egy picit gyengébb is , majd később veszek valami normálisat.
Én még emlékszem a csoda Siemens telódra C35 talán ha jól emlékszem azt nyüstölted éveken keresztül , látom most már jó kis okoskát használtsz
Amúgy jó kis cucc amit írtál kb ~ S3-as tudásszínt van mögötte. -
stigma
addikt
válasz
Elektrosokk #35968 üzenetére
Sajnos nem, mivel még nekem sem ígérte meg hogy ténylegesen hoz majd.
-
stigma
addikt
Hi. Segítséget kérnék tőletek nagyjából bele-bele olvasgattam a topicba és telefonváráslás előtt állok.~30k környikén ti milyen telót vennétek?
Gyáró nem számít , a mostani ZTE Blade-t akarom lecserélni.
Ami a lényeg hogy "túl műanyag" ne legyen, 1GB RAM + 4" feletti kijelzője legyen és 1GHZ feletti Dual\Quad proci.Nézegettem van sok telót ZTE Grand X és V967S(mindkét teló akcióban 120$ környéke), illetve Lenovo A6xx-es széria.Illetve egy oldal sem lenne rosz honnan érdemes rendelni.
Árakat itt néztem. Ha szerencsém lesz Augusztus közepe vége fele egyik rokonom megy ki Kínába és akkor még postázni sem kellene a készüléket.
Segítséget előre is köszönöm.
Új hozzászólás Aktív témák
- Okostelefonok javítása, akku, törött kijelző, töltőcsatlakozó csere, ODA-VISSZA FUTÁRRAL IS!
- Samsung Galaxy S25 Ultra 12/256GB Újszerű.Kártyafüggetlen,Dobozos,Tartozékaival. 1 Év Garanciával!
- Független iPhone 16 Pro 128GB Natural Titanium Garancia 2027.10.16-ig
- Teljesen új Samsung S21 FE 5G DS 5G 6/128GB Graphite eladó (bontatlan)
- Teljesen új Honor 90 5G DS 5G 8/256GB Emerald Green eladó (bontatlan)
- 16 GB RTX 4080 SUPER HP OMEN - garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X3D 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Honor Pad X9 / 4GB RAM 128 GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- HIBÁTLAN iPhone XR 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3267, 96% Akkumulátor
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 8400F / RX 6800 16GB / 32GB DDR5 / 1TB SSD!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest