-
PROHARDVER!
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
dome.no1
tag
válasz
banderasz77 #109588 üzenetére
-
dome.no1
tag
válasz
gipsztigris #80263 üzenetére
Jelenleg csak egy pár kapott macskát.[link].
De elméletileg lesz a többihez is. Már amelyikhez. Én feltettem a 780-ra, de két nap után ment vissza a 4.2.
Az sd kártya kezeléssel nem tudtam kibékülni. Egyébként a linkelt forumon jól követhető a kitkat mizéria.
Annyi előnye volt, már akinek számít, hogy az antutu 18000 feletti értékeket dobott. A legtöbb 18313 volt félig belakott rendszeren, 2.1 gb-os patricióval.
-
dome.no1
tag
Sziasztok.
Többször olvastam már, hogy valaki Zopo-t venne akkor legtöbbször ez az eu-s shop kerül képbe : zopomobileshop.com
Én innen rendeltem :zopomobile.eu
Nem tudom a két shopnak a márka forgalmazásán kívül mi köze van egymáshoz, de innen rendelve olcsóbban jön ki a teló.. A posta az plusz 11.35 euró. A csütörtök kora reggel leadott rendelésem péntek délbe a kezembe volt.
Remélem tudtam valakinek segíteni.
-
dome.no1
tag
Sziasztok.
A Cubot s208- hoz írnék egy kis kiegészítést.
A kobipeti által leírtakkal azonos véleményen vagyok.
GPS : Az első próbálkozásnál kb. másfél-két órán keresztül nem talált jelet. Kipróbáltam az összes itt olvasható fixáló variációt, de semmi sem működött. Már épp azon voltam, hogy jól földhöz csapkodom, amikor is el kellet mennem itthonról. Be volt kapcsolva a a navi program, ledobtam magam mellé a jobb egybe az ülésre és menet közbe egyszer csak megtalálta önmagát.
Azóta tökéletesen működik. Kb fél perc alatt talál jelet. Van külön navim, de szeretem ha egy készüléken minden működik. Azóta voltam kint Szlovákiába, igaz csak 300 km , de tökéletesen ment.
Videó : Pont annyit tud amit egy telónak tudnia kell ( szerintem). Ha nincs nálam éppen kamera, és feltétlenül fel kell venni valamit, arra tökéletes,
Bluetooth : 2.0 Működik. Efelett a speckó elolvasása közben elsiklottam.
Így az mw600-as headsettem helyett néznem kell valamit.
Ami nem tetszik. Lehet, hogy csak az én készülékem sz@r de a tárhely kezelése vicc.
Alap állapotban a teló úgy néz ki, hogy a belső tárhely 0.99 gb, a telefon memória 12.77 gb.
El kezdtem telepíteni a programjaimat, majd egyszer csak kiírta, hogy kevés a memória. Gondoltam nincs gond, átpakolom amit lehet a telefon memóriájára. DE nem lehet.. Nem ad rá lehetőséget.
A területet látja telefon is, a pc is. Lehet oda vissza másolni. Az oda felmásolt programokat simán telepíti, a kiegészítőket mellé rakja. Ahogy beleraktam egy másik sd kártyát azonnal megszűntek a gondjaim. Oda engedélyezi a programok áthelyezését.Ha valaki erre valami megoldást tud azt szívesen venném.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Parkside szerszám kibeszélő
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Háztartási gépek
- 200 megapixeles zoomkamerát sem kap az S26 Ultra?
- Eredeti játékok OFF topik
- NTFS, exFAT, FAT32 – Melyiket válaszd és miért?
- Formula-1
- iPad topik
- Villanyszerelés
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- ! 1 ÉV GARANCIA ! Független Samsung Galaxy Z Fold 3 256GB Phantom Silver. WWW.TRUSTPHONE.HU - FLP398
- Honor 400 Lite+ Honor Choice Earbuds fülhallgató, fekete, bontatlan, eladó
- ! 1 ÉV GARANCIA ! Független Samsung Galaxy S21 FE 128GB Graphite. WWW.TRUSTPHONE.HU - FLP397
- Samsung Galaxy A53 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Újszerű Xiaomi 13T 8GB+256GB 1 év Garanciával! Alpesi kék!
- Bomba ár HP X360 11 G5 - Intel 4020 I 4GB I 128GB SSD I 11,6" HD Touch I Cam I W11 I Garancia!
- HPE Apollo 4200 Gen9 2U rack szerver, 1x E5-2620v4, 64GB RAM, 24x3.5" 2U-ban! ÁFA-s számla, garancia
- Samsung Galaxy S22 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5800X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest