-
PROHARDVER!
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Zeki
nagyúr
válasz
Segnior_Barthez #51797 üzenetére
mobileuncle tools
tudja -
habarcs88
csendes tag
válasz
Segnior_Barthez #51174 üzenetére
Igazából én nem onnan rendelném /coolicool/, hanem innen ahol ismerősöm vette:
http://www.tinydeal.com/cubot-one-47-ips-mtk6589-4-core-android-42-phone-p-97963.html
-
habarcs88
csendes tag
válasz
Segnior_Barthez #51007 üzenetére
Segnior_Barthez KÖSZI AZ INFÓT! Végre valaki használható infót adott!!!
Tehát azt mondod, hogy megéri a készülék az árát.
Egy kérdésem lenne, hogy a garanciát hol érvényseítetted, illetve mennyit vállaltak rá?!Fülesen keresztül milyen a hangzása?
A vakura panaszkodott ismerősöm, hogy elég gyengécske, de ezen felül maximálisan elégedett a készülékkel!
Elgondolkodtam rajta rendesen!!!
Mégegyszer köszii!!! 5*
-
Zeki
nagyúr
válasz
Segnior_Barthez #51007 üzenetére
köszönöm a beszámolót, és a linkelt oldalt!
Az nagyon érdekes!
Van 1-2 hasznos ismertető még ott, de még érdekesebb, hogy a telefonos teszt fényképek inkább tűnnek magyarnak, mint Malibuban készültnek. -
Crytek
nagyúr
válasz
Segnior_Barthez #47538 üzenetére
De én bizony várom ,ha nem is a megváltást ,de minimum mindegyikbe GT99 szintűt rakjanak!
-
raffiakötö
csendes tag
válasz
Segnior_Barthez #46349 üzenetére
Nem hinném hogy a 2200mha-s akksi nem bírna ki egy napot. Szerintem bírni fogja.
Műanyag a hátlap is, tok is. De sima, nekem kellemes a tapintása. Zsebben tartom, eddig nem karcolódott össze. Matt ezüst színű a hátlap, és a tok matt átlátszó. -
raffiakötö
csendes tag
válasz
Segnior_Barthez #46331 üzenetére
Igen, kb 1 hónapja van meg a telefon. iGo-val és GoogleMaps-el is próbáltam a GPS-t. Az első indulásnál olyan 10-15 perc alatt talált műholdat, utána nem volt vele gond, nem ugrált utcákat, nem akadozott, nem is vesztette el a jelet. Mikor megérkeztem a úticélomhoz kikapcsoltam a GPS-t, vagy fél óra múlva indultam, és egyből kapott jelet, és nem kellett várni. iGo-ra és GoogleMaps-re is igaz. Akksival nekem mobilnet, wifi, telefonálás, játék, youtube, stb. 1,5 napot bír a 2200mha-s akksi. De hétvégi használatba egy 3 napot tud. Játék közbe nem igazán vettem észre hogy melegedne (Asphalt 8, Re-Volt, GTA Vice City) mondjuk olyan fél órát játszok... 1280x720 felbontású a kijelző, 320dpi-s. Napfénybe is látom a képét jól. A háza műanyag, de szerintem kellemes tapintású. A fényképezője hagy némi kívánnivalót maga után a gyári progival, kipróbáltam a Camera360 progit fényképezésre, azzal jobb képeket csinál mint a gyárival. Videót 720p-be és 1080p be tud felvenni. Értesítő led nincs rajta. Fóliával kaptam, eddig jól bírja a zsebben tartást a kijelzője. A tokja amit adtak megfelel a célnak. Memória nem igazán fogy el. Annyit vettem észre, hogy ha beszélek lezár ugyan a kijelző, de néha azért a dátum és időbeállítás fogad ha leteszem a telefont. Rootolása is könnyen ment, mondjuk az android ami rajta van nincs telerakva extra progival facebook, twitter, beep, ilyenek nincsenek rajta. Play áruház rajtvan. Ami még gyengéje a telefonnak az a led a hátulján. Olyan mintha ki lenne égve, világít csak vérszegényen. Éjszakai közeli képekhez "jó csak". Hirtelen ennyi jut eszembe.
-
alexw801
senior tag
válasz
Segnior_Barthez #44756 üzenetére
Teljesen egyetértek!!!
Szerintem kétféle felhasználó van, aki ilyen kínai telefont vesz:
1. Ért hozzá és élvezi, hogy állandóan lementi, belenyúl, stb.
2. Nem ért hozzá, de akarja. Az ilyenek mod ROM és fórum kiszolgáltatottak. Én ilyen vagyok, mindenről itinert (kottát) írok, ha hozzányúlok, és legközelebb abból dolgozom. -
matta2003
tag
válasz
Segnior_Barthez #44746 üzenetére
Köszi a választ, meg a linket.
Ez a telefon még ennyire új? -
tvamos
nagyúr
válasz
Segnior_Barthez #41498 üzenetére
Ha azt akarnam, akkor valoban panzioba vinnem. De most inkabb maradjunk a telefonnal...
(#41515) Groovebaby
Akkotr neked is telefont vennek... -
Atomcsirke
aktív tag
válasz
Segnior_Barthez #41498 üzenetére
A magyar panziók árai felfele, a kínai telefonok árai meg lefele mozogtak az elmúlt pár évben, ezt azért kalkuláld be! Meg tudod, virág, vacsora, pezsgő, satöbbi... Szóval lehet, hogy mégiscsak a telefon a költséghatékonyabb!
-
Crytek
nagyúr
válasz
Segnior_Barthez #41361 üzenetére
Hamarosan lesz 3-4 embernek is Cubot One ( Tronsmart T7S) aztán lehet majd keresni más telót ,mert érzem nem lesz jó ez se!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Geri Bátyó: Megint tahó voltam – SZEMÉLYISÉGFEJLŐDÉS
- Építő/felújító topik
- Gitáros topic
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sweet.tv - internetes TV
- Suzuki topik
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Lexus, Toyota topik
- További aktív témák...
- Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Fekete Színben,6 Hónap Garanciával
- Samsung Galaxy A55 5G 8/256GB, Megkímélt, Kártyafüggetlen, Töltővel, Dobozzal, 1 Év Garanciával!
- Motorola Edge 60 12/512GB, Megkímélt, Kártyafüggetlen, Töltővel, Dobozzal, 1 Év Garanciával!
- Samsung Galaxy S23 Ultra 12/256GB, Normál, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- szinte új iPhone 16 Plus 128GB white fehér független Apple 3 év garancia ajándék
- Telefon felvásárlás!! Huawei P20 Lite/Huawei P20/Huawei P30 Lite/Huawei P30/Huawei P30 Pro
- 3 db érhető el (130/131/132) - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
- Samsung Galaxy Book2 Pro 360 i7-1260P 16GB 512GB OLED touchscreen, GARANCIA: 1ÉV
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte A520 AORUS R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 XT 8GB Rampage SHIVA TT 500W
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest