Hirdetés
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- SteamOS gyere már PC-re! Nem, még nem jött el az idő.
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- NVIDIA® driverek topikja
- CES 2026: a Gigabyte legfrissebb csúcs-VGA-ja mindenképp kitűnik a tömegből
- Videós, mozgóképes topik
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- Projektor topic
Új hozzászólás Aktív témák
-
disy68
aktív tag
Én az ssh-s megoldást szoktam preferálni, console-t a git által adott git bash-t (MINGW64).
Ami gond lehet, hogy nincs jól beállítva a git-nél az email/felhasználó (email ami igazából fontos).
Pl.git config --global user.name "John Doe"git config --global user.email johndoe@example.comszerk: megnézheted az Atlassian SourceTree progiját is, az is segíthet (kicsit döcög néhol, de egy egész jól átlátható verziókezelő gui).
-
disy68
aktív tag
Én azt mondanám, keress valami olyat a mindennapokra, amit akár te is használnál, lehet ez valami egyetemspecifikus dolog, egy órarend, különböző értesítőkkel, bár ez elég generikus.
Legutóbb sörözés közben számolgattunk hülyeségeket, pl. egy évben ha minden nap 10 percet tölt az ember a munkahelyén wc-n, akkor mennyit is keres csupán ezen tevékenységgel. Csinálhatnál egy ilyesmi bullshit-calculator-t. A feladat annyi, hogy meghatározol műveleteket (osztás-szorzás-stb), amiket tudsz kombinálni értékekkel, amiket szabadon lehet variálgatni. Az egész lényege, hogy létre lehet hozni ilyesmi számításokat változtatható paraméterekkel, majd az egészet valamilyen struktúrában letárolni, gondolok itt pl. XML-re. Ha marad még lelkesedés, akkor rakhatsz bele valami felhős mentési lehetőséget, megosztást másokkal.
Új hozzászólás Aktív témák
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- TCL LCD és LED TV-k
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- SteamOS gyere már PC-re! Nem, még nem jött el az idő.
- Apple iPhone 17 - alap
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- Honor 200 Lite / 8/256GB/ Kártyafügetlen / 12Hó Garancia
- 185 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 128GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4022
- REFURBISHED és ÚJ - DELL Thunderbolt Dock WD22TB4 (210-BDTD)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


