Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tjb007

    nagyúr

    válasz JJJ #45389 üzenetére

    1. Igen, érdemes.

    2. A Diamond vékonyabb, fém háza van, és nincs rajta HDMI (meg ugye a belső tárhely mérete, amit írtál). Ezeket leszámítva megegyeznek.

    3. Azért nem írtam ezt a kettőt, mert azt írtad, hogy lehetőleg minél több legyen a garancia. A WayteQ-re és a ConCorde-ra is csak egy év a garancia, míg a Prestigiora kettő.
    Teljesítményben (SoC megegyezik mindegyikben) és anyaghasználatban is felveszik amúgy a versenyt.

    (#45390) Beast007

    Játékra inkább a Nexus 7-et.

    (#45391) monti0222w

    Van/volt azért az ajánlva (legutóbb kedden): [link]
    Tény, hogy nem szerepel annyiszor a neve, de ez legtöbbször a kérdező preferenciái miatt van.

    [ Szerkesztve ]

  • Multi13

    tag

    válasz JJJ #45389 üzenetére

    "-Mi a különbség a Prestigio Quantum és Diamond között?"

    -Diamond két színben kapható (fehér és fekete) / Quantum csak fekete
    -Diamondban 16GB belső tárhely van / Quantumban 8GB
    -Diamondban nincs hdmi csatlakozás / Quantumban van
    -Diamondban nincs bluetooth / Quantumban van
    -Diamond ~50.000 Ft / Quantum ~45.000 Ft

    Diamond vs. Quantum 2:3, tehát Quantum. :DDD ....persze csak akkor, ha nem fontos a fehér szín ill. a 8GB-al több belső tárhely.

    + tjb007 #45393 hsz-ét annyival korrigálnám, hogy a Quantumnak is fém háza van.

    Én kb. 2 hete nyúzom már a Quantumot és semmi gondom nincs vele. Ahogy olvastam az hsz-eidet láttam, hogy a teljesítmény fontos számodra. Korábban posztoltam egy benchmark tesztet a Quantumról [link], hátha segít. Diamond is ugyan ezt tudja, mivel azonos a SoC. (idáig nem tudtam egy játékkal sem megakasztani. pl. RR3 nagy kedvenc :D )

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

Új hozzászólás Aktív témák