Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tvamos

    nagyúr

    válasz stmiklosi #29091 üzenetére

    "A gyártást követően különböző paraméterekre válogatják a cellákat, ezek közül kerül ki a modellezők számára kedvezőbb tulajdonságúak."

    A modellezoknek keszult akumlatorokat nem kivalogatjak a "tobbi" kozul, azoknak a gyartasi technologiajuk is mas, mint a laptop, vagy tablet akkuknak. Termeszetesen a gepjarmu (elektromios bicikli) akkuk is mas technologiaval keszulnek. Nem csak valogatjak.

    Amugy a modellezok is szeretik, ha nem megy tonkere 5-10 toltes utan az aksi, plane, hogy egy komolyabb 1:8, 1:10-es modell akku szettje annyiba kerul, mint a tableted.

    (#29139) z0d1AK
    Biztosan van az orszagban olyan team, akiknek egy tablet megtervezese nem okozna gondot. Sajnos 1-2 ezer darabert valoban nem eri meg... Szomoru... :(

    (#29174) Biqci
    Nekem a telefonom Tegra2, es teljesen jo. Van 1-2 dolog, ami nem megy, meghat... nincs NEON, de elfogadhato. Munkatarsam TF101-et nyomkodtam kicsit, szerintem rendben van. De fHD filmeket nem neztem rajta. ICS alatt nem lattam gondot, tobb lapos bongeszes kozben sem.

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

  • b0bcat

    addikt

    válasz stmiklosi #29091 üzenetére

    Tényleg az utolsó hozzászólásom ebben az akkumulátoros témában:

    Ezen a linken található egy nagyon jó leírás az akkumulátorokról. Hadd idézzek belőle:

    "A lítiumos és a nikkeles akkumulátorokat ne töltsük fel teljesen, mielőtt tárolásba helyeznénk. 40%-on tegyük el és felhasználás előtt töltsük 100%-ra."

    Csak nem olyan hülyék az "okos" modellező töltők. ;)

    És ebben a cikkben is írnak arról, hogy növelhető a lítiumos akkumulátorok élettartama azzal, ha nem tölti 100%-ra az ember őket.

    [ Szerkesztve ]

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák