Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz cidalain #71518 üzenetére

    itt írtátok nekem, ha nem is konkrétan ebben a topikban mert nem emlékszem konkrétan...
    lassú volt, naponta többször kellett újra indítanom, eldobálta a wifit, használat közben, és anno azt a választ kaptam, hogy nagy a lapozó file mérete, melyet root-al lehet csökkenteni.
    annyira nem vagyok képben ebben, de még linket is kaptam, hogy állítsam vissza a 4.4-es droidot.
    persze nem sikerült, így mérgemben el is ajándékoztam a tabot
    a kezdeti beüzemelés után egy két hétre rá jöttek a "hibák", tünetek.
    majd hard reset ami közel egy hétre meg oldotta a gondot, de volt hogy csak néhány napig volt probléma mentes. és kezdődött minden előröl.
    lehet rosszul fogalmaztam neked, és nem a ram fogyott el hanem a lapozó file mérete nőtt meg...
    egyszerűen a felhasználó élmény csökkent, és jelentősen.
    egy belakott rendszer 1 GB rammal és Droid 5-el, jelentősen romlott az én véleményem szerint.
    és napi szinten volt tisztítva clean masterrel is...
    igazából én azok alapján hoztam meg a döntésem amiket itt olvastam, meg a nemzetközi fórumokon.
    és hidd el kérlek, nem vitatkozni akarok, és ha én látom rosszul a dolgot, akkor be is látom és bocsánatot kérek.

    Timer: +1, nah puff neki :K
    pont ezen "vitatkozunk" aliasz eszmét cserélnünk
    pontosan erről beszélek én is hogy gyenge sajnos.
    ha be van kapcsolva a FB alkalmazáson belül az automata videó indítás, akkor még jobban "belassul"
    és én facebookra nem is használtam az ilyen tabomat...

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák