Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutyerák007

    senior tag

    válasz b. #45363 üzenetére

    most vagy te szívtad fel nagyon magad vagy én értettem félre valamit..
    :B
    Méltatlan a hallgatás és elhessegetés, ami a témát övezi, pedighát szó sincs arról, hogy bajban lenne. Csak legfeljebb arról, hogy mélyebb volt az érintettsége a bányászati vásárlásokban, mint ahogy azt bevallották.

    volt ott egy második bekezdés is :K egyáltalán nem volt petyke hozzászólása ennyire "sértő"
    szerintem az egész negyedéves bevételre gondolt úgy általában bontástól függetlenül

    [ Szerkesztve ]

  • Petykemano

    veterán

    válasz b. #45363 üzenetére

    Nem fogom.visszakeresni, de én minden rekord állítás esetén süvegelés, hovatovább az emelkedő nvidia részvényárfolyamon való.hümmögésre emlékszem.
    Ezzel semmi gond nincs, megérdemelt elismerés.

    Engem különösebben az sem érint, hogy az nvidia mivel keresi a kenyerét. Nem vagyok részvényes, nem engem vertek át azzal (egyik cég sem), hogy a crpyto nem tényező. (Persze tudom, hogy ez alapvetően arra vonatkozott,.hogy nem fognak amiatt többet gyártani és nem pedig arra, hogy hová megy a kártya.)

    Mindenesetre azért úgy tűnik, ezúttal az nvidia érintettsége lehetett nagyobb. Évesen szintén 33%, negyedéves összehasonlításban 44% csökkenés. Egyébként az ábrám is látszik, ez több mint $1b. Ehhez képest az amd romlása "csak" $200m/~10% (azt persze nem tudjuk, hogy ebből.mennyi a konzol)

    Azt is tudtuk, hogy a kártyák árait a bányászképességeik határozzák meg. De az is lehet, hogy még a JPR piaci részesedési adatok is teljesen mások (lennének)
    Még az is lehet, hogy az RDNA3 vs AL időszakban valódi versenyt fogunk látni, mert mindkét cég igyekszik majd túladni a portékán, amit a TSMC nem vesz vissza.

    Elnézést, ha túl nagy port kavartam.

    Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

Új hozzászólás Aktív témák