Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ->Raizen<-

    veterán

    válasz tom_tol #25683 üzenetére

    Szerintem is csak tengődik meg szűkölködik aki amd-s cuccot használ. Viccet félre téve a vegával oda csaphat a voltának is az amd, a promó videóban ott figyel a poor volta felirat is! Ham ham lesz? De ha majd nem legfeljebb jövünk kárörvendeni miszter hókusz pók uraság. Pacsi.

    ;]

    [ Szerkesztve ]

  • HSM

    félisten

    válasz tom_tol #25683 üzenetére

    Én is 7970-ről léptem tovább... Mi baj van a 290-esekkel és a 480-akkal? Szerintem elég jó GPU-k lettek. Igen, a 290-nél nagyon meg kell nézni a hűtést, de ha jót veszel tök oké. Vagy a 390 utódja, azok is szépen mennek. Most meg jön még a Vega is a felsőbb házba. :)

    Igazából a mondanivalóm lényege az akart lenni, hogy ha az AMD fejlesztéseit nem késleltették volna más piaci érdekek ennyi sok évvel, akkor sanszosan sokminden máshogy alakult volna, és a PC-s játékosok számára nyilvánvalóan jobban, mert két monopóliummal kevesebb lett volna évekig. Az "ígérgetések" mögött is sok esetben ez állt, hogy a piac másképp akarta, és emiatt nem pont úgy valósultak meg a dolgok, ahogy megvalósulhattak volna.

    Szerintem igencsak nagyon jó és szükséges, hogy legyen egy szereplő, aki fejleszt és innovatív, de tény, hogy ez mindig kockázatokkal jár. :K De meg lehet nézni a két cég piaci stratégiáját onnan is, hogy az AMD variálható képfrissítési szabadalmát pl. az Nv piacra dobta kb. 200 dollár/db áron G-sync névvel zárt megoldásként egy évvel a konkurens, ingyenes és szabványos megoldás megjelenése előtt. Szerintem ehhez nem kell kommentár...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák