Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • martin66

    senior tag

    Srácok egyik topikgazdánál kértem segítséget, mert valamit akarunk kezdeni a topikkal (összefoglaló, topikgazda stb.).

    Ezt a választ kaptam: "Ha van valaki aki szívesen lenne, akkor írd meg nekem ki az, én meg javaslom majd a Topikgazda topikban, aztán eldöntik, hogy lehet-e vagy sem. Ha van több ember, aki szívesen lenne, akkor írd le, mert akár többen is lehetnek. Én örülnék, ha ott is lenne Tg, meg összefoglaló"

    Szóval a kérésem az, hogy írjátok meg nekem itt a fórumban, hogy mindenki lássa (illetve pm-be is nekem, hogy biztos lássam), hogy ki miben tudna hozzá járulni a topikért, lenne-e a gazdája stb.

    Szerintem néhány ember, akik értenek a ryzenhez, olvasottabbak és tunának azok közösen hozzanak létre egy összefoglaló gerincet és mi azon a pár emberen kívül kiegészítenénk amiket tudunk még pluszba, ha esetleg nem jutna eszükbe és így lenne belőle egy egész, egy topik összefoglaló.

    Pl. wsanyi, chopin42, SECTORnooB stb.
    (NEM megsértődni, ez egy hiányos lista nem régóta nézem a topikot, biztos van más is, aki ért hozzá, ezért jelezzen itt, ha akar segíteni)

Új hozzászólás Aktív témák