Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Egy ilyen kártyára fáj a fogam, mert túl sokat nem akarok rákölteni, de azért nagyon gyengét sem akarok venni FHD-ra.Magam nem játszom, max sakk, de rokon gyerekek gyakran nyúzzák és az FPS-eket szeretik, ahova a mostani 4870 már nagyon kevés, szaggatt mint állat vagy ócska a képminőség.

    MSI R7870-2GD5T/OC HD7870 2GB GDDR5

    A másik, hogy a házamba max 27cm-es kártya fér és dVGA miatt nem fogom lecserélni.

    Van esetleg ennél a dVGA-nál jobb ár/érték arányú választás?

    (először 7950-t akartam, de egyrészt drágák -nekem legalábbis- másrészt meg jön a 8xxx és azokat szerintem most már nem éri meg venni, egyrészt a várható akciók miatt másrészt a durva használt árak esése miatt, mert ugye főleg a csúcskártyák vevői nem érzékenyek az árakra és megveszik az újat, mindegy milyen áron)

  • dfsz34

    őstag

    válasz BomiBoogie #24774 üzenetére

    Az igaz, de igencsak megnyúlna az arcom, ha veszek most 85 körül egy kártyát és fél év múlva utánam vágnák 65-70ért, ráadásul akkor már használtan is jó, ha érne 55-t, mert főleg a csúcs kártyákra jellemző, hogy akinek olyan van, azok közül sokan, nem mindenki, de sokan kapásból lecserélik, ezzel is ráeresztve a használtpiacra egy csomó 79xx használt kártyát.

    Szerintem középkategóriában kisebb a bukás, mert egyrészt eleve olcsóbb volt, másrészt meg akinek ilyen van, az nem szalad, hogy újat vegyen, úgyhogy talán még használtan is jobban tartja az árát, de ez csak az én okoskodásom...

Új hozzászólás Aktív témák