- Apple MacBook
- Projektor topic
- Telekom TV SmartBox: szolgáltatói set-top box alacsony korlátokkal
- OLED TV topic
- Vezetékes FEJhallgatók
- Milyen TV-t vegyek?
- Annyira azért nem egyedi tervezésűek a Steam Machine fő komponensei
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen videókártyát?
- Steam Deck
Új hozzászólás Aktív témák
-
Steve198310
őstag
Sapphire HD7850 Dual-x OC (HD7870 BIOS-al) 1235/1425 Mhz volt a max amit én próbáltam stabilan ment. 1250/1425 Mhz már 25-30 perc után meg kékellett. Itt már el érte a plafon fogyasztást nem tudtam feljebb tornázni. Hiába toltam ki a TDP limitet +50% -al nem ment mát stabilan

A RAM-ok nem mentek sajnos 1430 felett stabilan
-
belinho
senior tag
De itt most nem GTX770-ről volt szó, mert nem egy árban van a 270X-el
De ott az új Wolfenstein vagy a Watch Dogs, ami már alapból nem is enged bekapcsolni mindent, a gpu még lehet bírná, de kevés a Vram. De ott a BF4 is, ami szintén zabál, és a jövőben sem lesz jobb a helyzet.hackeee!
Ez így van, csak sajnos minimum r9 280-at kell venni, ha akarod a 384bit-et és a 3GB-ramot, ami már megint drágább.
Igen, de olcsóbban kijössz a magasabb órajelű ramokkal, mintha a magasabb órajelű memvezérlőt kell építeni minden gpu-ba.
Új hozzászólás Aktív témák
- Nokia 5.3 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3676
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG Strix RTX 2080Ti 11GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- LÉZEREZÉS! külföldi billentyűzet magyarra kb. 20-30p alatt!
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest






