Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Cybertrone #17061 üzenetére

    Hi!

    Arra tudtok mondani valamit, hogy: MSI 5850OC DisplayPort-tal monitorhoz kapcsolva a szgép áramtalanítása után (pl. este kapcsolós elosztó lenyomva) később bekapcsolva a gépet (pl. reggel a kapcsolós elosztó felpattintása után) mindaddig ad képet, míg a Win7 kezdő logója el nem tűnik. Utána a monitor lemegy alvó módba, de az OS rendben beindul. Ha a monitort ezután egy DVI->HDMI kábellel rákötöm a kártyára, akkor képet is látni rendben, viszont a DP-n ezután sincs kép.

    Ma délután úgy indítottam a gépet, hogy a win7 indítási hibajavító menüjébe beléptem, majd rezeteltem és ezután hagytam normálisan indulni. Ekkor probléma nélkül indult. Igaz még csak egyszer próbáltam csak.

    És ami még furcsa, hogy a jelenséget nem állandó jelleggel csinálja. Viszont engem már az is bosszant, hogy egyáltalán egyszer is találkoztam vele és ötletem sincs mi okozza.

    Valakinek valami ötlete, hogy mi a fene lehet?

    Q9550@3700MHz + 2x2GB OCZ Reaper 1066@1044MHz + MSI 5850OC alapórajelen + 1,5éves FSP Everest 400W (fogyasztásmérő konnektorból felvett teljesítményre Furmark + prime95 alatt mutatott ~370W-ot) de még, ha a táp is lenne a hunyó. DVI-n keresztül hogy a fenében van akkor kép miközben DP-n elmegy alvó módba a monitor :F

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák