Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    Sziasztok! RTX 2070 Superről upgrade-elnék (egyelőre csak fejben), egy 5800X3D mellé nézegetem az AMD-féle referencia 7900XT-t, jelenleg 750 font itt UK-ben. Sajnos a referencián kívül semmi más nem férne el a házban, mert elöl van a vízhűtőm és nem tudom máshova tenni (NZXT H510), házat pedig nem szeretnék cserélni, mert a mostanit senki nem venné meg, így felesleges plusz költség. Hasonlóan gondolkodom a tápról, egy 650W-os Seasonic Focus+ Goldom van, ahogy néztem teszteket fogyasztásról, peak power draw 450W körül van ezzel a kombóval, szóval valószínűleg ez a része is okés lenne a történetnek.

    Amit nem tudok, hogy mennyire hangos a gyári hűtő terhelés alatt (van 0dB módja idle-ben?), illetve van-e bármilyen hibája, ami miatt kifejezetten nem ajánlott a cucc? Egyelőre közelebb állok egy RTX 4070 Founders Editionhöz, mert sokkal-sokkal kevesebbet fogyaszt és jóval olcsóbb (meg lassabb) is, az egy amolyan safe bet lenne a részemről és mivel a Diablo IV-et amúgy is megvenném, a mostani bundle miatt 60 fonttal "olcsóbban" kapnám meg kvázi. Ettől függetlenül a 20GB VRAM csábítóbb a 8GB után.

Új hozzászólás Aktív témák