Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz ScomComputer #1231 üzenetére

    Bug2: az 5700XT-n másodlagos monitoromat nem ismeri fel DDC-n(generic displaynek látja), így FreeSync bukta, 72Hz bukta. RX480-on még frankón ment, és úgy tűnik, driververziótól sem függ(19.8.1-től kezdődően az összessel megvan a gond, korábbiakkal nem próbáltam) - erről küldtem is az AMD-nek hibajelentést.

    Bug3: Tegnap óta random fagyásokat/CTD-t is produkál pl. MPC-HC alatt(tudom, elavult, majd lecserélem az újabbra), meg játék alatt(pl. FIFA 19, AC: Odyssey, Transport Fever alatt, de eddig pl. World of Warships alatt még nem) is, szintén drivertől függetlenül, illetve a bal felső sarokban rózsaszínes-lilás villódzást művel, nem tudom, hogy az külön gond-e, vagy ennek a része.

    Alapból drivert Radeon Settings-en belül frissítek, in-place, de hibakereséskor az AMD-s Cleanup Utility közbeiktatásával.

    (#1232) Mumee: eddig rendben van, csakhogy az undervolt az potenciálisan csökkenti a stabilitást(ha nem tenné, nem driverben hanem BIOS-ban implementálták volna), tehát amíg az említett bugok vannak, nálam az se játszik - ha a bugok eltűnnek, adok egy esélyt az auto-undervolt-nak.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák