Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • Dedikált Galaxy AI gomb az új táblagépekhez

    ma Kiszivárgott a Samsung Galaxy Tab S10+ és Galaxy Tab S10 Ultra kiegészítői közül több, ezek árulkodnak.

  • A gépház modding sötét oldala. (rewrited)

    lo RGB? Világítós ventik? LCD kijelző a gépházban?Biztos láttál már ilyet és lehet, hogy használod is de utána néztél,...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Findzs

    addikt

    válasz #40731136 #5188 üzenetére

    nem mond már tényleg az is cincogott? :U

    pont most fogom lecserélni az asrock fm2a85x extreme4-m -re az fm2a75m-dgs lapomat és nézegettem azt a gigabyte -ot is ami neked van, meg az olcsóbb tesóját a hd3-at bár az 4+1 -es ezért, meg a 2 ram foglalat miatt tuti nem (nem fér el a ramom a cpu hűtőtől csak ha leveszem a ramról a bordát a 4 -es ram foglalatnál meg átrakhatom a 2-4 be vagy a 3-4 -be még utána kell olvasnom, hogy fogja szeretni a rendszer )

    akkor lehet jobb, hogy nem őket választottam :U

    mindenesetre próbáld ki az újabb biossal is a cicergést hátha megszűnik

    többek között pont a cincogás miatt cserélek igaz, hogy kikapcsoltam a c6 -tot és megszűnt de tuningolni nem mertem a gyenge vrm áramkör miatt
    meg hosszú távra szeretném a lapot (bízom benne, hogy a kaveri bele fog menni) és az fm2a75m-dgs -ben viszont nem bízom hosszú távon, elég kis nyomi szegény :B

    bár nálam sosem tudni, lehet kijön a crysis 3 és annyira megtetszik, hogy kidobom az 5800k -t is és belerakok egy 750k -t egy 7770 -el

    kicsit eltértem a tárgytól bocs :B

    [ Szerkesztve ]

    "Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Új hozzászólás Aktív témák