Hirdetés
- SSD kibeszélő
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Projektor topic
- Milyen TV-t vegyek?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- LG LCD és LED TV-k
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Klikodesh
senior tag
válasz
ittakary
#17199
üzenetére
Pont az a normalis rendszerem van es gariztatas alatt all a VGAm, Phantom cooleres de igy is csak nezek mennyivel halakabb a gep nelkule.
Annyira kezd tetszeni a dolog hogy szivesen rafizetnem a vga arat pluszban a 4770kra egy jo apuert mert az elobbinek a jelkepes vga utanzata csak diavetitesre kepes 1600pn.
S nem hiszem hogy intel versenykepes lesz egyhamar, lehet nem is akar...De ahogy elnezem amit tudni lehet AMD apu fronton inkabb 2016ra lehet szamitani mint nagy apu evre, talan addigra a DDR4 ram is emberi aru lesz. De addigra mar ugyi 4K vagy 21:9 es monitoron leszek.
Arra gondolom meg nincs sok esely hogy apuk 4Kn hasznalhatoak legyenek belathato idon belul.Bar ha az AMD 300 as sorozata tenyleg gyari vizzel jon lehet megmenti a jovo evet.
Mondjuk az alaplapok gyakran abszolut folosleges dolgokkal novelik az arat 80w os procira 20+ fazis es tarsai, es az extra felar semmiben nem nyilvanul meg vegul meg tuningban sem fog eszrevehetoen jobban huzni a proci leg/vizhutessel. Elhiszem, hogy LN2 eseten ez mas de az meg az extreme alaplapok kozul is 100/1000 bol ha egy lat extrem hutest, apunal meg gondolom annyi se.
Az i7 2600 nem jo pelda mert lockolt es a 4.1 et akar alulfeszelve is tudjak, szerintem mar tenyleg nagyon alja cucc kene hozza hogy ne menjen.
Ezen az alapon viszont ha azonos a proci a magasabb kategorias sem igazan eri meg A Thunderbird 1700 es 2400 ak kozott szinte semmi differencia nem volt max ocban, talan 2600 volt a max az elobbin es 2700 az utobbin ami megfordult a kezemben.
Az apuknal gondolom ez nem all mert konnyen vagnak ki par feldolgozo egyseget a szegmentalas erdekeben, bar az meg mindig jobb mint azert fizetni, hogy ne gany paszta keruljon az IHS ala egy ev fejlesztes eredmenyekepp.

Új hozzászólás Aktív témák
AMD "Trinity" APU topik
- FM2 tokozás
- Négy vagy két mag
- Integrált DX11 Radeon GPU
- Integrált PCIe 2.0 vezérlő
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes "K" modellek
* Trinity (Piledriver & VLIW4):
A10-58xx/57xx, A8-56xx/55xx, A6-54xx, A4-53xx
- SSD kibeszélő
- Nintendo Switch 2
- Csak egy ország kap Exynos 2600-as Galaxy S26 telefonokat?
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Minimális változásokat hozhat a Google Pixel 10a
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Gyúrósok ide!
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Hardcore café
- Elektromos autók - motorok
- További aktív témák...
- Surface Pro 7+ i5-1135G7 16GB 512GB 1 év garancia
- Microsoft Surface Laptop 5 13,5" Fekete i7-1265U 16GB 512GB magyarbill 1 év garancia
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- Apple iPhone 14 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A54 128GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
S nem hiszem hogy intel versenykepes lesz egyhamar, lehet nem is akar...


