Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz #53667584 #540 üzenetére

    mailboxde továbbküldő szolgáltatással amazon.de -ről.

    Regisztrálsz mailboxde.com oldalon, a saját postázási címedet és telefonszámodat megadva náluk.
    Utána ők elküldik levélben is, hogyan rendelj hozzájuk. Meg persze a webes felületük accout - my address részen is írja, hogy milyen címre kell rendelni.

    Ezt felviszed amazonon szállítási címkként. Az amazon ki akarja javítani, szóval végül valami ilyesmit enged megadni [kép]
    Mailboxde.com GmbH
    Sajat Neved id {azonosító számod}
    äußere Weberstr 57
    02763 Zittau
    Germany

    Ha amazonon meg akarod úszni a német postaköltséget (~7 euro), akkor aktiválhatod a prime membership trialt. Ha lemondod rögtön, akkor is egy hónapig él.

    A mailboxde címére megérkezik kb 1 nap alatt az amazonos csomag. Emailben erről értesítenek és a webes felületen is megjelenik.

    Ott egy ürlapon megadhatod, hogy indíthatják a továbbküldést és hogy stimmel-e a címed meg mi legyen a csomagra írva. Kiválaszthatod a futárcéget, ott a legolcsóbb a gls. A kezelési költséggel és a futárdíjal (úgy emlékszem ezt összesítve írja már választáskor) feltöltöd a mailboxde egyenlegedet. Nekem 9.33 futár + 2.95 kezelés = 12.28 euro lett a végösszeg.
    És hamarosan küldik is tovább.

    Az esetemben szerdán rendeltem amazonnál. Csütörtökön 11 körül megérkezett a mailboxde-hez, délre kifizettem. Éjjelre már felvette a gls, péntek éjjel a cshekhez ért, vasárnap éjjel alsónémedibe. Hétfőn -ma- 11 után megérkezett a gls futár hozzám. Felhívott ellőtte pár perccel, hogy a címen át tudja -e venni valaki.

    Mivel kollégának is kellett egy, így felezni tudtuk a díjat, a két darab összesen 2x34.99 + 12.28 = 82.26 lett (azaz egy 41.13-ra jött ki)

    (#542) nxferenc
    a postaköltséget se felejtsd el hozzáadni ebay esetén. Ha usából rendeled, akkor meg a szállítási költséggel együtt már lehet a vámosok áfát is fizettetnek vele.

    (#544) devil-k
    a félreértés elkerülése végett, a youtube premium membershipre gondoltam abban a kommentben, nem a prime membershipre :) De gondolom a smart youtube is jól működik, csak abban nincs így integrálva a plusz szolgáltatás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák