Új hozzászólás Aktív témák
-
Ispy
veterán
válasz
peppe79 #2059 üzenetére
Én úgy szoktam gépelni, legalább is nekem ez vált be, hogy a szék karfája az asztal lapjának aljáig fel van engedve, a könyököm a karfán pihen és úgy gépelek. Minden más pozban vagy a vállam vagy az alkarom zsibbad el. Egyébként mechanikus a billentyűzetem, ezért talán egy kicsit magasabb is az átlagnál.
-
attiati
veterán
válasz
peppe79 #2059 üzenetére
Szerintem kényelmesebb, ha több ponton oszlik el a teher, nem csak a könyökön. Ahogy a 2B pontban linkelt képen látszik.
De igazad lehet, hogy nem az alkartámasz a lényeg.
Ha ergonomikus az asztallap, akkor a karfát sajnos el lehet felejteni, mert az asztallap síkjába emelt karfa nem engedi elég közel a széket a billentyűzethez.Ha nem ergonomikus, akkor meg főleg a karfán lehet könyökölni, az asztallapon nem kényelmes, mert túlságosan közel kell csúszni a székkel az asztallaphoz.
Új hozzászólás Aktív témák
- Honor Magic6 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 27GR95QL - 27" OLED / Limitált LoL Edition / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 6000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- magyar bill. - Lenovo ThinkPad Z13 G1 - AMD Ryzen R7 Pro 6850U, 13.3" 2.8K OGS érintőkijelző
- Ultimate előfizetés új fiókra akár 2105 Ft/hó áron! Azonnali, automatizált aktiválással, csak Nálam!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest