Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    Egy másik helyen fórumtársam, itt read-only versenyző üzenete:
    "Sziasztok, rólam annyit hogy az összes GT rész mindig ki van maxolva PS1 óta (minden arany, trófeák óta minden platina). Mivel nem vagyok a fizetős PS+ híve, ezért a GT Sport 3 db online trófeája miatt az ünnepekre aktiváltam a 2 hetes ingyen próbaidőszakomat, és kb 10 nap alatt meg is szereztem őket. Az 50. szint és ezzel a platina pár napja lett meg. Ezt csak azért mondom, hogy látható legyen, van némi tapasztalatom, nem dicsekvés. A lényeg pedig az, hogy erahurkának van igaza :D Korábban is, de a legutóbbi monzai versenyen gyönyörűen csinálta. Ez a versenyzés, ami nem nyugger-tempó, de nem is ágyúgolyó-futam. Minden koccról a másik fél tehetett, figyelmetlenségből, idegből, vagy balf.szságból, nem tudjuk. Mindig a mi kollégánk volt a gyorsabb, méghozzá sokkal. Amikor ellenem csinált valaki ilyet, bennem elismerő érzés keletkezett. Ez a véleményem, vitatkozni felesleges ;) mert nem fogok több szívességet kérni Wollnerdtől. Mindenkinek eredményes versenyzést és békés, konstruktív fórumozást kívánok! s_andras@sg.hu"

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Sziasztok!
    Szeretnék valami kérdezni a GTS kapcsán, nem tudom hogy másnak is megfordult-e ez a kérdés. :)
    Ugye van kétjátékos (osztott képernyős) módja és VR módja. A fejlesztők nem gondoltak ennek ötvözetére is?
    Kb. olyasmi lenne mint a Dirt Rally-ban a co-driver mode. Ezt pontosan úgy képzelem el, hogy az első játékos vr sisakot visel és a sisakban látja a haladását (és forgathatja a fejét, stb.) míg a 2. játékos pedig a tv-n látja a haladását, teljes képernyőben. :)
    Nem tudom, miért nem gondolhattak erre, sztem lehetne értelme. (mert nem kell még egy PS4 és játék árát kifizetni...) Bár gondolom még több erőforrást igényel az biztos... :)

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz erahurka #8708 üzenetére

    Sztem ez túlzás. Szerintem elég csak GT4-es v. GT3 szintig butítani a grafikát ehhez. :D
    Amúgy is a játékmenet a legfontosabb, nem a grafika. :D Már akinek... :DDD

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Sziasztok!

    Hogy áll a GTS? Bekerült már azóta a controls beállítások állításának a lehetősége? (deadzone, pedal saturation, stb.)
    Több mint fél éve abbahagytam a Trustmaster T300-esemmel a játékot, mert egyszercsak az összes autó, csak félgázon ment teljesen lepadlózva, és ugye nem tudtam semmit se csinálni. :((( Míg a Dirt rallyban és a PC2-ben be tudtam állítani satiration-t úgy hogy újra teljes gázon gyorsuljanak az autók.
    De a GTS-ben mit tudtam volna csinálni?! Gariztatni nem volt kedvem akkor se... :(
    (A PS4 alap oprendszerében miért nincs és nem is volt lehetőség a kormány alapbeállításait módosítani, mint a Windows-os gépeknél azok a driverek?? (pl. Logitect Profilerben is be lehet állítani a deadzone-t és akkor annál az autós játéknál is tudott érvényesülni, ahol nem is volt külön opció a játékon belül...)

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák