Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csaba....

    senior tag

    válasz Matt-OPT #1445 üzenetére

    Alaplap: jó. Nekem is ilyen van. 1010-s bios nagy tuninglehetőségeket rejt, támpgatja a lap (1010-s bios-al) a 4 ram modult DDR 400-ban (a többi lap általában csak DDR333-ban) és az X-FI-vel sincsen gond. Egyetlen hátránya, hogy néha van egy kis chipset-hűtő hangja(amikor lassul, vagy növekszik a fordulat), de ez szerintem elhanyagolható.

    Proci: Ha teheted, akkor inkább a 3200+-t ajánlom. Nem sokkal drágább (3-4e Ft) és a tuning szempontjából előnyösebb, mert a 3000+-n nagyon sokat kell húzni. (+200 MHZ)

    Ram: OK.
    VGA: OK.

    Wich: én is most akarok venni egy hasonlót. Seagate-t semiképpen sem ajánlom: ''csigalassú''. Ebben a kategóriában szerintem a vezető márkák a Samsung (P120) Hitachi és a Maxtor.
    A Maxtor nagyon gyors, de van hangja(16 MB cache), viszont a file-másolásban nagyon gyenge, Samsung gyors (bár a Maxtor a mindennapi használat során szerintem gyorsabb nála) és megbízható alacsony melegedéssel és zajszinttel (viszont van egy jellegzetes ''búgó'' hangja egyesek szerint) végül a Hitachi véleményem szerint a sebességben általában a 3., viszont megbízhatóságban jobb, mint a Maxtor. (Nehéz választás)
    Én személy szerint vagy Maxtort, vagy Samsungot fogok venni.

    DVD-író: LG-t semmiképpen sem ajánlom! Helyette hasonló árban Pioneer DVR 110D
    A táp: OK

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák