Hirdetés

Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz xcbiker #11181 üzenetére

    Hát ezt is kipróbáltam. Vegyes élmény volt, továbbra is a rettentő hideg a legrosszabb, tavaly segítőként is ettől szenvedtem, most még rosszabbul esett. Egyedül akkor nem fáztam, amikor kint voltam éppen. :) Felemás csapatunk volt, négyen részben ismertük egymást, jól elvoltunk, viszont még két korábban teljesen ismeretlen emberke volt a csapatban, akikkel valahogy nem találtuk a hangot, ők meg nem is akarták megtalálni velünk. :( Hiába, lánycsapatot nehéz összehozni...

    A pálya tetszett, a kanyarodási technikám sokat fejlődött az elmúlt 48 órában :D, senki nem akart fellökni, és a dobogón is feljutottam (mivel idén nem volt olyan meredek :DDD ). :) Főleg a bejárati aszfalton átmenetel utáni rész volt jó. Éjjel kiderült, hogy a sisakra barkácsolt 220-as Cateye semmit nem ér, így egy szál kormányra szerelt 520-assal mentem két kört, párszor a pálya irányát sem láttam, párom akkor előzött meg a MioXP-vel a fején, nem kicsit voltam dühös. Utána egy kölcsön MioXP-s sisakkal már sokkal jobb volt, határozottan élvezhető. Főleg a magamfajta nyúlnak, mivel amit nem látok, attól nem félek. :DDD A reggel iszonyú nehéz volt, sajnos lelkileg is feladtam a 26 perces első világosbeli köröm után, nehéz bemelegedni a hidegben, de azért ennyire... :( Edzenem kell még meg erősödni sokat, aztán pár év múlva megyek megint. :K

    Viszont voltak fura dolgok is, egy ideig első és második hely között voltunk, aztán éjszaka hirtelen 12 körrel megelőzött minket az egyik csapat. Ez nem igazán életszerű, azt hiszem. :((( Az egyik csapattagunk ráadásul látott is olyat, amint egy erős fiú kijön a váltózónába nagy lihegve, majd átadja a csuklójáról a csipet egy rózsaszín számos lánynak. Khmmm... Azt hiszem, erre valami ellenőrzést ki kellene találniuk, pl. csipes fix karszalagok fejenként, vagy ilyesmi...

    Összességében jó volt, de nagyságrendekkel nehezebb, mint gondoltam, és egyáltalán nem a pálya miatt, kmben meg pláne elhanyagolható volt. A hideg meg a fáradtság úgy agyilag, az a nehéz. Jövőre a 10 órás váltó Desedára biztos megyek, remélem a duónk másik lánytagja is tud majd jönni, az iszonyú jó volt, de 24h-n csak segítő leszek szerintem. Kivéve persze ha valami hirtelen szerencse folytán addig többet tudok edzeni, mint idén.

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Aktív témák