Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    Topikgazda

    válasz zarew #2924 üzenetére

    Én kipróbáltam de semmit nem csinált ott sem.
    A saját média tárazója sajnos nem az igazi, és a sorozatokkal meg végképpen nem boldogul.
    Én a ZDMC (kodi) használom igaz ha valaki nem ismeri van rajta mit tanulni.
    Amikor kikölcsönzöl új filmeket akkor ha be van kapcsolva az induláskor frissítse a média tárat lehetőség akkor indulásnál átnéz és megcsinálja a hiányzó filmeket. Amiket írtam lehetőségeket az a ZDMC-re vonatkozott. Így is van olyan amit más filmmel azonosít és akkor kell azt a filmnél a menü gombbal előhívni az infot és ott a frissítést megcsinálni esetleges átnevezéssel. Az ilyen kesze kusza filmcímekkel másik progi sem fog nagyon boldogulni. Tudom türelem játék de ha egyszer megvan akkor már nem lesz gond.
    A ZDMC ben pedig nem is tudtam semmit hozzáadni a médiatárhoz. - na ott a beállítások -médiatar-videó és ott kell betallózni és elmenteni a nason levő PL: Videó, vagy sorozatok mappákat és azt átfuttatni a keresésen. Szeretnék egy videót csinálni de ez februárra marad. Egyébként a KODI fórumban kérj tanácsot ugyan az az eljárás.
    Hiába lesznek a belső tárom a filmek a betallózása és nfo-k ugyan az marad.

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák